in ,

2017 MET Galanınn Damgasına Vuran Instagram Paylaşımları!

1 Mayıs Pazartesi akşamı düzenlenen 2017 MET Galada birçok ünlü paylaştığı selfieler ve fotoğraflarla sosyal medyanın ilgi odağı oldu. İşte ünlülerin sosyal medyada paylaştıkları görüntüler:

Kylie Jenner 

 

annual bathroom selfie

Kylie (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

Selena Gomez

Kim Kardashian

 

With the baddest ?? Rih’s the definition of the Met! @badgalriri @olivier_rousteing

Kim Kardashian West (@kimkardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hailey Baldwin

 

@voguemagazine @coreytenold

Hailey Baldwin (@haileybaldwin)’in paylaştığı bir gönderi ()


Kendall Jenner

 

my baby girl

Kendall (@kendalljenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bella Hadid

 

@zoeisabellakravitz making me blush because she is just as perfect in real life as she is in this picture ???❤️ @voguemagazine

Bella Hadid (@bellahadid)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gigi Hadid

 

omw .. ? Met Ball by my @lilmami_lani

Gigi Hadid (@gigihadid)’in paylaştığı bir gönderi ()

The Weeknd

Zendaya

 

D&G

Zendaya (@zendaya)’in paylaştığı bir gönderi ()

Adriana Lima

 

??TRIO FANTÁSTICO?? @elizabethsulcer @nickjonas

Adriana Lima (@adrianalima)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hailee Steinfeld

 

7th MET DOWN! #MetGala #metkawakubo Thank you @verawanggang ?

hailee steinfeld (@haileesteinfeld)’in paylaştığı bir gönderi ()

Joe Jonas

 

Just sippin on some water ?

J O E J O N A S (@joejonas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Madonna

 

Sometimes you just have to let your friends rest on your boobies! ???

Madonna (@madonna)’in paylaştığı bir gönderi ()

Rita Ora

 

Proud to call you my friend ❤️ @therealmaryjblige #icon #myidol secretly hyperventilating ?? #fangirl

Rita Ora (@ritaora)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jennifer Lopez

 

You’re never fully dressed without a smile… #metball2017

Jennifer Lopez (@jlo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Miranda Kerr

Thank you @cartier ❤️ #metgala

Miranda (@mirandakerr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oylama: 2017 MET Galanın En Şık ve Rüküşünü Siz Belirleyin!

Miley Cyrus, Uzun Süre Sonra İlk Kez Billboard’la Röpörtaj Yaptı