Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Arrow 2. Sezonunun Yeni Karakter Posterlerlerini Yayınladı

2. sezonunu sabırsızlıkla beklediğimiz The CW kanalında yayınlanan ‘Arrow‘ dizisinin yeni karakterler posterleri nihayet yayınlandı! Başarılı aksiyon dizisinin yıldızları Stephen Amell, Colton Haynes, David Ramsey ve Manu Bennett karakter posterleri için üstsüz poz verip kaslarını gösterdi. Dizinin 2. sezonu 9 Ekim de başlayacak! Heyecanlı mısınız?

Etiketler:

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Yalnız değil bir sürü arkadaşı var gir bi instagramına bak istersen
Abi belieberım Selena'dan nefret etmiyorum da iyice sıktı artık ya bu ne böyle bi bakıyorum ayrılmışlar Justin başkalarıyla takılıyo bi bakıyorum Selena'yla resimleri ortaya çıkıyo.Justin'in amacı ne cidden?Bi ayrılıp barışarak ne yapmaya çalıştıklarını anlamış değilim.Önceden bu çifti desteklerdim ama şimdi ne biliyim çok yapmacık geliyo.
Ronny cidden mi? Yıkıldım burda nhfmktykk
hiç ayrılmayın sizi gebertirim ya çok uyumlu bir çiftsiniz
Tavsiye ederim. Muhteşem, muhteşem! Kitabı okurken bir anda gözleriniz dolarken, bir anda da gülmeye başlıyorsunuz. Duygusal bir kitap. Will'in asiliğine ve aynı zamanda Lou'ya kıyamamasına aşık olacaksınız. Lou'nun verdiği kararların aslında duygusal yoğunluğu oldugunu görünce ve Will'i ne kadar önemsediğini hissedince; "İşte," diyeceksiniz, "Bunlar kesinlikle hayatı paylaşmalı.." :)