Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Bella Thorne ‘Miley Cyrus’a Benzemiyorum’

Disney Channel’ın ‘Haydi Çalkala’ dizisinin yıldızlarından ‘Bella Thorne’ kendisinin sürekli Miley Cyrus’a benzetilmesinden oldukça rahatsız. Yine aynı kanalda bir zamanlar ‘Hannah Montana’ dizisinde rol alan Miley’de aynı şekilde Hilary Duff’a benzetilmişti. Bella Thorne, neden Miley’e benzemediğini sonunda anlattı;
Herkes beni Miley’ye benzetip duruyor, ama nedenini bilmiyorum. Daha 14 yaşındayım ve sadece kendi hayatımı ve hayallerimi yaşamaya çalışıyorum. Birisini başkasına benzetmeyi doğru bulmuyorum. Birisiyle yan yana fotoğrafımı koyup benzetilmek gerçekten zor olmalı.

Yazı Hakkında 6 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

Bence Hiç benzemiyolar :D:D forever Bella

    Ferhat kalyoncu
    5 ay önce
    yazdı

    Salak sen mıley i tanımıyorsun bikere o bir ve tek

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Hiç benzemiyorlar. Miley zaten birtane! Ayrıca rahatsız olması çok saçma Miley’e benzetildiği için taklalar atmalı.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Bence kişiliği Miley’e benzemediği için rahatsız oluyor.

Anonymous
2 seneönce
yazdı

Bella haklı başkasına benzetilmek karşılaştırılmak hiç güzel bir şey değil. Smiler’lar haklısınız biz Miley’yi sevdiğimiz için mutlu olması gerek diyoruz ama siz de düşünün gelip arkadaşlarınız size sen şuna çok benziyorsun diye sizle onu karşılaştırsa sürekli sıkılmaz mısınız? :)

betül
2 seneönce
yazdı

bence hiç benzemiyolar ne davranışları ne fiziksel özellikleri bella’nın yaşı küçük olduğu için daha şirin miley’se daha bi asi kız:) e yani okadarda olsun çünkü miley 19 bella 14 yaşında bella çok iyi bir oyuncu miley ise hem çok iyi bir oyuncu hemde çok iyi bir şarkıcı ama forever tabiki mileyyyy<3 <3 <3 çünkü miley eskiden beri seviliyo ve bella daha kariyerinin başında ama oda çok tatlı<3 <3 <3

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Shailene'le çıksın demek ne? Theo'yla çıkması daha olağan bir durum. Ansel Violetta'yla basın ve çekimler yüzünden ayrıldı. Belli ki çok yoğun. Bu yoğunlukta bir Shailene eksikti. Shailene de çok yoğun ayrıca. Çoğu 3-5 ay önce John Green'i öğrendiniz bir susmak bilmedi. Ortalık kitabına çevirdiler. 11-14 yaş kitlesinde çok fazla okuru var adamın. Öğrenmişsiniz bir aşk diye gelip aşk aşk diye bitmek bilmediniz. Lütfen alınması gerekenler alınsın.
aynn mileyimmmm biricik aşkım hytm bnim seni çk svyrm bebğimmm <3
la sen nerden miley olcan bi git ya :D