Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Francisco Lachowski’nin Oğlu Oldu!

Brezilya asıllı seksi model Francisco Lachowski’nin Milo adında bir oğlu oldu. Evlilik dışı dünyaya gelen Milo, çok tatlı bir bebek! Francisco, oğlunun ilk fotoğraflarını Instagram hesabında hayranlarıyla paylaştı.

Etiketler:

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Çıktıkları yada çıkmadıkları belli değil. Bir elini tutuyor diye sevgili olmuyorlar. Söyleyecek laf bulamayınca onun fiziksel özelliğine laf etmen senin ne kadar aciz olduğunu gösterir. Bunun için Ari'ye laf edemezsin! Herkesin kendi hayatı. BU.SENİ.İLGİLENDİRMEZ. İstediğiyle çıkar. Umarım dediğimi anlamışsındır.
Araların da ne geçti bilemeyiz, Belki Jai yalan söylüyor ? Açıkçası ben burada Ariana'nın tarafındayım bunun Arianator olmamla hiç bir alakası yok. Her ilişkide böyle şeyler olmaz mı? Bu yüzden Ari'ye hakaret falan etmeyin hele ''Sürtük'' hiç demeyin! Sürtüğün anlamı çok farklı. Benim bildiğim kadarıyla Ari sadece Jai ve Nathan ile çıktı. Şuan yine ayrıldılar ve Jai haketti. İnsan sevgilisinin kötü gününde yanında olmaz mı? Umarım bir daha barışmazlar Jariana gibi bir ilişki istemiyorum. Jai resmen ''Aldatıldım'' diye sürekli sayıklamış durmuş. Jariana ilişkisi reklam ilişkisi olabilir de, olmayabilir de. Ve çocuklar, 21.yüzyıldayız. Ünlüler ilişkilerinde bir şey yaşadıkların da gündem de kalmak yada o kişiyi kötü göstermek için böyle şeyler yaparlar.Jai,Ari'ye yalanlar söylemiş olabilir belki Ari bu yüzden böyle yaptı? Her neyse ben sonuna kadar Ari'nin arkasındayım.
Lorde severim ama en iyi rock şarkı ödülünün ona verilmesi saçmalık.
Katy'nin Miley'e bakışı :dd.D:d