Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Gmail Giriş

Google’un e posta sektörüne gmail adı altında 2005 yılında girmiş olması bu yatırımın microsoft’a rekabet açısından o günlerde büyük önemi olduğu söylenmekteydi.Kuruluşunun ilk yıllarında gmail girişyapmak oldukça zordu.Üyelik sistemi davetiyeyleydi arkadaşlarınızdan link yoluyla üyelik için daveti istemeliydiniz.Daha sonra gmail üyeliği tamamen açtı.Şuan ise dünyanın en güvenilir banka post sistemine sahip e postası konumunda.

 

Gmailin diğer hizmetleri gmail talk,gmail android,docs ve drive’dır.Pc için driveı indirerek 15 gb’a kadar dökümanlarınızı internet üzerinde saklama olanağına erişiyorsunuz.Google disk docs gibi uygulamalarıyla çağ atlatıcak yatırımlar yapmıştır.Örneğin youtube hesabınıza yada mobil cihazınıdan android markete girmeniz için gmail hesabınızın olması gerekmektedir.Gmail hesabına kaydolarak bir çok ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Gmail giriş yaparak ne gibi kolaylıklar sağlanılabilir sorusunun cevabı;

 

  • Ücretsiz mail gönderme
  • Gmail basit ve eğlenceli tasarımı vardır.
  • Spam e postaları engelleme
  • Kendinize özel kişisel sayfa yapabilme
  • Ucuz şekilde internet üzerinden kameralı görüşme
  • Büyük depolama alanı ile veri saklama

 


Yazı Hakkında 1 Yorum Yapılmış
erdem altun
5 ayönce
yazdı

@nihatsirdar DNS olmazsa PCden baglanmak icin Chrome için Zenmate eklentisi kurulursa (gmail hesabı gerekiyor) giriş mümkün bilginize

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
ya adam 12 yıllık eşinden ayrıldığı anda birini buldu. Jennifer da babası yaşında adamı bulmuş çok saçma.
Bence şarkısı harika<3 Taylorun gerçekten iyiliğini düşünüyorsanız Ona izin verin hem bu albümü full pop olacak
arkadaşlar şarkı süper lütfen bu kadar klasik dawranmayın ! eminim şarkı listelerde 1 numaraya ulaşacakdır ben bir tek albüm kapağını beğenmedim sizin bir swiftie olarak taylorın arkasında durmanız gerekirken saçma yorumlar yapıyorsunuz şarkı taylorun tarzında tek farklılık klip müzik söz fana değil klibib çekiliş şekli !!! ESNO AİLESİ çok tşk bizi taylor hakkında habersiz bırakmıyorsunnn !!!!
Şu anda hep countrye alıştığımız için bize garip geliyor mesela bende ilk önce afalladım ama yakında bu tarzınada alışıcaz
Allah aşkına şu 5sos u da one direction a çevirmeyin ya :// herkes 5 sos fanı olmuş bi kaç erkek görüyonuz nevriniz dönüyo aq bu grubu da bok etmeyin!!