in

Harry Styles, Taylor Swift ve Zayn Malik Hakkında Konuştu

‘Sign Of The Times’ isimli şarkısıyla gündemde olan genç şarkıcı Harry StylesRolling Stone’ dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 23 yaşındaki şarkıcı dergiyle yaptığı röpörtajda eski kız arkadaşı Taylor Swift‘ten ve One Direction grubundan ayrılma kararı alan eski grup arkadaşı Zayn Malik’ten bahsetti.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

“Out of the Woods” ve “Style” şarkılarının onun hakkında olup olmadığı hakkında:

Şarkılar benim hakkımda mı değil mi bilmiyorum.. Ama mesele şu ki o (Taylor) çok iyi ve şarkılar her yerde… Ben tecrübelerimden şarkı yazıyorum: herkes bunu yapıyor. Eğer yaşadıklarımızdan bir şeyler o şarkıların oluşmasını sağlamışsa, şanslıyım. Kalbinizi vuran şey bu. Söylenmesi zor olan şey bu, ve en az bahsettiğim konu bu. Bu iki insan hakkında olan şey bu. Hiç kimseye bir şey anlatmayacağım.

Zayn Malik’in 1D hakkında söylediği son yorumlar hakkında:

Böyle hissetmesi gerçekten utanç verici… ama sevdikleri şeyen yapan insanlara şans dilemekten başka bir şey dilemem. Eğer bir şeyi yaparken keyif almıyorsanız ve başka bir şey yapmanıza ihtiyacınız varsa, kesinlikle ihtiyacınız olanı yapmalısınız. Sevdiği şeyi yapmasından çok memnunum, ve ona iyi şans diliyorum.

 

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rihanna, ‘Fenty X Puma’ Gezici Mağazasının Açılışında

Zedd ve Alessia Cara’nın ‘Stay’ Klibi Yayınlandı