Katy Perry ve John Mayer Yeniden Ayrıldı!

Bu seferki oldukça hızlı oldu! Yeniden birleşmelerinin üzerinden daha sadece 2 ay geçmişken, Katy Perry ve John Mayer çifti ilişkilerini bir kez daha sonlandırdı!

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Çifte yakın olan birden fazla kaynak, konuyla ilgili açıklamalar yaptı:

“Katy ve John, Prismatic Dünya Turu arasında yeniden bir araya geldiler. Son birkaç aydır ikisi, bitmeyeceğini düşünerek gerçekten çok güzel vakit geçirdiler – ama tabi ki bitti.”

Perry’nin çalışanlarından biri ise ayrılıklarının sebebinin, ilişkilerinin kariyerleri üzerindeki baskıyı kaldıramaması olduğunu söyledi.

“Geçmişteki ayrılıklarının sebebi Katy’nin çok yoğun olmasıydı. John az ilgiyi kaldıramadı ve Katy ise, o uzaktayken yaşayacağı güven sorununu kaldıramadı. Böylece ikisi de aynı yerde olamadıkları süre boyunca ara vermeyi doğru buldu. John’un aslında kariyerinde pek kayda değer şeyler olmuyordu ve bu yüzden de ilişkiyi eline almak istiyordu. Ama Katy hep yüksekte olan bir yıldız, yeterince vakti olmuyordu.”

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

1 yorum var

Leave a Reply
  1. Adeta bir ”Jelena” oldular he. Bi’ ayrıl bi’ barış. N’oluyor lan? Hoş… Zaten çıkmalarını istemiyordum o da var .dghjdsj

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shawn Mendes ‘Stitches’ Klibi Yayınlandı

Bella Thorne Televizyona Geri Dönüyor!