Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Kelly Clarkson Yeni Klibinin Çekimlerinde

Kelly Clarkson bu yıl ‘Stronger’ isimli albümüyle müzik severleriyle yendien buluşmuştu. Albümünden ‘Mr. Know It All’ ve ‘Stronger ( What Doesn’t Kill You)’ şarkılarına klip de çekmişti. 30 Yaşındaki müzisyen Los Angeles’ta ‘Dark Side’ isimli şarkısının klibinin çekimlerini yaparken görüntülendi. Şarkı gerçekten harika bence şimdiden bir dinleyin derim. Ve klip içinde heyecanlıyız.

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Pantolon biraz düşük bel olsaymış sanki daha iyi dururdu büstiyerle ama zaten o büstiyer yakışmamış pek o daha ince yapılılara göre mesela bir parça. Bella gibilere. Bir de saçını beğenmedim tepesini biraz kabartarak toplayabilirdi hoş olurdu o zaman stiline de uyardı. Böyle yüzü şişman çıkmış.
canın cehenneme selena nialldan uzak dur ne bok yersen ye
burakmak ısterse kendı bılır ama ona yakısmaz soylemıs oluyum sen bılırsın
Orlando annem bizim içinde yapıştır asdfg şimdi orlandoya kötü bişey diyen olursa Orlandonun öne kim olduğunu araştırın ;)
The wantedı severimm ama dedikleri şey bence bu geçerli bir neden değil tamam 1D güzel şarkıları ve müziği var ‚ güçlü rakipler ama bu onların işlerini bırakacak kadar bir sorun olduğunu düşünmüyorum...