Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?


Miley Cyrus Bu Sefer Çizgiyi Fena Aştı!

Miley Cyrus 14 Ocak’ta düzenlenen Liam Hemworth’ın doğum günü partisine katıldı. Liam Hemworth’ın doğum günü pastası penis şeklinde yaptırılmıştı ve 19 yaşındaki ‘Hannah Montana’ dizisiyle tanınan oyuncu Miley Cyrus, pastayla birlikte yaşına uygun olmayan pozlar verdi. Ve Miley’nin o gece sürekli sabaha kadar içtiği bir kaynak tarafından söylendi. Miley Cyrus sizce de bu sefer çok hayran kaybetmeyecek mi ?
Etiketler:Yazı Hakkında 46 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

abartmış ririyide geçmiş

Anonymous
3 seneönce
yazdı

miley’i çok seviyorum. ama yaptığı bu hareketler gerçekten çok kötü..

Anonymous
3 seneönce
yazdı

kesinlikle. bu arada Demi Lovato sadece gömleğinin iki üç düğmesini açtı diye demediklerini bırakmadılar – demi twitterını bu yüzden kapattı – miley böyle şeyler yapıyor diye sadece ”şaka anlayışınız yok mu?” deniliyor. Bu şakaysa, gerçeğini düşünemiyorum . . .

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Mileyden böyle bir şey beklemezdim ama o artık küçük çocuk değil istediğini yapar fakat bu bazı küçük hayranlarını ve diğerlerini kaybetmeye sebep açabilir

Anonymous
3 seneönce
yazdı

İlluminati illuminati hey hey hey diyorum

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Naparsa yapsın.Bıraktım artık Demi ile Miley’i.Selena’yı hiç sevmezdim ama hiç de çizgisini bozmadı.Selena’yı bile artık seviyorum.

  güliz karatas
  2 sene önce
  yazdı

  neymiş efendim selenayı bile seviyormuş. Pardon ama neden seviyorsun? Miley ile arkadaş olup sevgilisiyle aldattığı için mi yoksa Taylor ile yakın olup sevgilisiyle sevgili olduğu için mi?

Anonymous
3 seneönce
yazdı

miley 19 yaşında ve çizgiyi aşmak değil bence eğlenmiş biraz

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Yuh yaa bu kızı çok seviyorum ama buda fazla yani çizgiyi çoktan aşmış

Anonymous
3 seneönce
yazdı

yaa sanki pastayi o yaptirdi.her unlu oyle bi pasta gorse bu fotoyu cektirirdi,ayrica sadece eglenmis ne var bunda!

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Pastayı yapanda suç.O ne saçmalıktır yaa.Miley’i seviyorum ve bence istediğini yapabilir,bu bizi ondan vazgeçmeye götürmez.Bu da Miley’in şaka tarzı.Burası Türkiye,burda herkes bu haberi o kadar abarttı ki…Oysa ki orası Türkiye değil ve onlara göre bu normal.
Miley Cyrus <3

Anonymous
3 seneönce
yazdı

pastayı o yaptırmadı tamam ama bu fotoğraftaki miley söyleyeyim böyle saçma sapan pozlar vermek zorunda değildi!Ayrıca Demi’ye laf ediyorsunuz da, Selena’da MTV EMA için girdiği ikinci kılıkta sütyenini göstermişti!

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Saçmalamayın be artık. Bununda şakası olmaz heralde! Her şeye şaka demekten bıkmadınız mı? 19 yaşı bırak isterse 39 yaşında olsun. O bir nesile örnek oluyor. Böyle yapacağına hiç ünlü olmasaydı! Ünlü olacaksa da kendini bilsin.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

illuminati’nin cinsellik yönündeki kişilik bölünmesi bu sorunlarını bilmeden kötü yorumlar yapmayın.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Evet bencede. Örnek olarak Rihanna , Lady Gaga . Cinsel içerikli fotografları var . Lady Gaga eşcinselleri destekliyor Rihanna ise … Miley’de yeni kurban gibi görünüyor değil mi ?

JenRiri
3 seneönce
yazdı

Sizene ki o 19 yaşında ve o sadece bir pasta abartılıcak hiç bir şey sizin aklınız fesatsa kız napsın yani yapmış o bir hata onu yargılamak size düşmez. Onu seviyorum ve ne olursa sevicem onu nasıl yargıladığınız sizin durumunuzu belirtir.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Mi Forever!
Herşeye rağmen,
Çünkü o çocuk değil 19 yaşında<3
-Cansu

Anonymous
3 seneönce
yazdı

cristina aguilera bir fotoğrafında çıplaktı ve orta parmağını yalıyordu bu onun yanında hiçbir şey değil.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Ne yani ünlüler neler yapıyor siz miley’e çizgiyi aştı diyorsunuz bunun için antisisiniz gibime geldi.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

yoo kaybetmeyecek

Anonymous
3 seneönce
yazdı

eskiden de sevmezdim şimdi daha da sevmiyorum

  güliz karatas
  2 sene önce
  yazdı

  neyse ki o da seni sevmiyor tatlım :)

Anonymous
3 seneönce
yazdı

herkes bi şekilde mileyi kötülemeye çalışıyo zaten ilk fotoğraftadaki kötülüğü anlamadım ama ikinci fotoğrafta sadece şaka..yani o sadece 19 yaşında ve sevdiği işi yapıyo sırf örnek olmak istediği için hayatını yaşamicak mı ayrıca eğer her yaptığı yüzünden eleştrilirse miley asla kendisi olamaz o artık disney channeldaki hannah montana değill!!

Sena
3 seneönce
yazdı

Mileyin yaptığı ayıp birşey ama o artık herşeyi yapabilecek yaşta. Bu sıralar hiç eğlenmiyor, üzgün. İçip eğlenmeye hakkı var.!!

  smiler
  11 ay önce
  yazdı

  bakın arkadaşlar mıley in yaptığı sadece şaka yani sizin espiri anlayışınız yoksa mıley ve smılerler ne yapsın ve mıley i kotu bi şekilde yargıllayanlar oda zaten sizi sevmiyo hem o penis şeklinde pasttayı liam yaptırmış mıley deil gidin o liamı suçlayın ztn liam mıey i bozdu benim ölümüne seviceğim mıley le uğraşmayın gidin selena gomezle justin in foltolarına bakınm amk lar yha

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Evet o artık Hannah Monatana değil , ama hayranlarının çogunu o diziden kazandı yani onu o diziden tanıyorlar. Ve gitgide alkol bagımlısı , uyuşturucu kullanan , sapık kız imajı oluşturuyor insanlar üzerinde . Bunun bize bi zararı yok kendi seçimi ama aynı zamanda hayran kaybediyor.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Miley Cyrus seni seviyorum

Anonymous
3 seneönce
yazdı

saçma olmuş öyle pasta resmimi olur? hem miley’nin yaptığıda hoş değil. gerçi ben her şeye rağmen seviyorum onu idolüm :)

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Miley Cyrus ı ben de çok seviyordum.Hala da seviyorum ama bence de bu yaptıkları çok yanlış.Kaç yaşında olursa olsun bu yaptıkları bence doğru değil.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Demi nin yaptıkları ile miley nin yaptıkları arasında dağlar kadar fark var.Bu konuda Miley ile Demi yi karşılaştıramazsınız.Demi çok tatlı ve terbiyeli bir kız

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Espiri anlayışınızın olmaması bizim mi suçumuz ? Eğer Türkiyede birinin pastası böyle olursa yine bazı kızlar böyle yapacaklardır…

Madam Machine
3 seneönce
yazdı

Eğer çocuklara yönelik filmlerde oynadıysa haddini bilmeli. Yaşı kaç olursa olsun onun takipçi kitlesi çocuklardan oluşuyor.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

her zaman hareketlerine dikkat etmeye çalışıp kendi olamayacaksa bu daha kötü onun hayranları onun iyi yanlarını örnek alıyo kötü yanlarını değil.o da bir genç ve eğlenmesi gerek sanki her fotoğrafı böyle yapmayın arkadaşlar

Anonymous
3 seneönce
yazdı

1- O sevgilisinin doğum günüydü ve büyük ihtimalle içkiyi biraz fazla kaçırmıştır.
2- Eğer gerçekten bir smiler olsaydınız bunu anlayışla karşılayabilirdiniz.
3- O bir genç ve bize göre yaşıcak değil öyle bi pasta olsa ben de öyle poz verirdim. Çok arbartılcak bir şey de değil..

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Ne yani sizin yüzünüzden kız sahte mi olmak zorunda ? Örnek olmak için olduğu kişiden çıkmak zorunda değil!

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Miley Cyrus a alıştık artık. Beni üzen Liam oldu.Doğum günü pastasına napmış

adsız dedi ki..
3 seneönce
yazdı

Bence Miley yaptrmadığı için o pastayı sorun yok! Onu yargılamakta bize düşmez.Bence Milet Cyrus istediğini yapabilir her huyunuda örnek almamak gerekir..Zaten şiçkili olduğu için bu pozları vermiş olabilir.Ben hala Miley Cyrus’u seviyorum <3

royşen
3 seneönce
yazdı

öffffffff bu haberleri yazan nie biricik mileyimle takmış kafayı anlamadım siz miley i biraz rahat bırakıp da masum selena nın skandallarını bulup buraya koyun ozaman insanların ilgisini çeker.ayrıca amerikada herkes rahat miley de gençliğini yaşıyo.türkiye bunu çooooooooooook fazla abrtıyor .buna amerikada gençliğini yaşıyo başlığını koyarlardı :MİLEY ÇİZGİYİ AŞTI yazmazlardı. ayrıca ve ayrıca alta yazılan yazı çoook ama çooook yanlış miley dünyanın skandalınıda yapsa onu hayranları(bende dahil) hala çoooooook ama çoooook sevicez. I LOVE YOU MİLEYYYYYYYYYYY<3

Powder-Pink
3 seneönce
yazdı

Bu yorum yazar tarafından silindi.

Powder-Pink
3 seneönce
yazdı

Hiç bir insan kendine zarar vermek istemez.Miley ne yaptığının farkında.Ben büyük bir smiler im ve onu her şekilde seveceğim zaten gerçek smilerlerde onu her haliyle sever.Onu hatısı yüzünden sevmeyen hayran varsa ona miley hayranı denmez zaten….

sevda
2 seneönce
yazdı

smilerim ama bukadarda fazla 19 yaşında sedece eylenmek buysa ohooo penis şeklinde pasta ne lan??? mk

melisselly
2 seneönce
yazdı

ee liam ne yapmiss ?

Adınız Soyadınız
2 seneönce
yazdı

demi ve miley’yi sevmiyorum belki hataydı ama yinede hep açıldılar sınırları açtılar selena en iyisiiii

  Selena my life.
  2 sene önce
  yazdı

  DÜNYANIN EN İYİ YORUMU!

SmilerForever♥
1 seneönce
yazdı

Haklısın hayranlarını kaybedebilir ama ‘Smiler’larını asla! ♥

lovelygirl
11 ayönce
yazdı

Kendinden utan miley..! insanlarin gozunden dustun ve bu ilk degil bundan kotuleride var………….>:( :(

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Aynı efektleri Soner Sarıkabadayı da kullanmıştı herifin klibi kapı gibi duruyor :D
Öyle diyosun ama o gece yanında kutlıyıcak kimsen yoksa yada bi umut evde o gece verilen bazı şovları izleyeceğini umuyor ama ailen başından gitmiyorsa o gün zaten berbat geçiyor.Ben onlara bunu söylesem bile yok hayır Hristiyan değiliz biz deyip geçiştirirler.Ben zaten 1 ocakta uyandığımda da pek bi farklılık hissetmiyorum yine aynı ben aynı şeyler.Sanırım belli bi yaşa gelene kadar ne yılbaşı hediyesi alacağım nede bütün gece arkadaşlarımla eğleneceğim en önemliside nede o pijamaları giyip ağacı süsleyeceğim. Bu düşünceler uzun süre aklımda kalıcak büyük ihtimalle....