Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Misha Collins Supernatural’a Geri Dönüyor!

Supernatural’in sevilen meleği Castiel, gerçek adıyla Misha Collins diziden ayrılmıştı bildiğiniz üzere. Bir çok izleyici onun ölüm sahnesini ağlayarak izlediğinden de eminiz. Supernatural izleyen herkes bu meleğe hayrandı ve onun diziden ayrılmasına -buna bende dahilim- herkes çok üzülmüştü fakat imdb‘nin sitesinde Supernatural’in 7. sezon 7. bölümünde Misha Collins oyuncu kadrosunda yer alıyor. Büyük ihtimalle de 7. bölümde Cass‘i tekrar göreceğiz! Bundan daha büyük bir mutluluk olamaz SPN severler için.
Etiketler:Yazı Hakkında 3 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

Bu haberi nereden aldınız? Yani 7.bölümün kadrosunu nerden gördünüz? Bir kanıt olursa çok daha sevinebiliriz. :)

busray
3 seneönce
yazdı

Tabii siz de haklısınız. :) Haberi kendim yazdım ama kadroyu bu adresde gördüm. http://www.imdb.com/title/tt1995122/
Her bölümün ayrı kadrosu var. Misha hepsinde yok. Sadece 1,2 ve 7. bölümlerde görünüyor. Bundan da 7. bölümde oynayacağı kesinleşiyor.

4n[!]L -
3 seneönce
yazdı

gerçekten oynar inş. yoksaa diğer seçenek flashback sahneki öyle olcağına hiç görünmesin.

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Ne Justin hayranıyım,ne antisiyim. Ama bu bir saçmalık. Kız sadece Justin'i seviyorum demiş,Drake'e hiç birşekilde hakaret yok,ayrıca takıntılı insanlar gibi yok Jerry'di falandı filandı öyle birşey de yok.Hiç bir şekilde,bu adam bir genç kıza bu şekilde saldıramaz. Justin sorun çıkarıyorsa,onu sevip sevmemek kızın bileceği iştir,buna da kesinlikle bir laf edemez. Ayrıca bu nasıl bir işşizliktir,rastgele Justin Bieber hayranı genç bir kıza -bir çocuk olması,ve bu tweetle kalbinin kırıması da çok büyük bir ihtimal- ölüm dileği de ne demek? Demi kardeşinin hastalığıyla dalga geçen bir kıza da benzer bir şey söylemişti,bu aynı şey değil ama.Bu bildiğiniz iğrençlik,gündemde kalma çabası. Seviyesizlikten başka birşey değilsin,Drake Bell.Seni izlediğim dakikalara acıyorum şuan.
Drake'in kimseye böyle bir şey deme hakkı yok. Özellikle de birinin hayranına. Bence Justin'i kıskanıyor. Justin sorun çıkarmış olabilir. Peki şimdi? Durmadan albüm çıkartmak zorunda da değil. Oyuncu da sayılmaz. Son olarak umarım ölürsün mü?!! Bu nasıl bir nefret? Ne olursa olsun saldırmaya hakkı yok. Sanki kendi her yerde çıkıyor. Saygı duymak zorunda.
insanları oturduğumuz yerden yargılamak çok kolay... müzik yapmıyor film çekmiyor gibi şeyler diyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam ITUNES üzerinden bir albüm çıkardı ve bu albüümnden iki şarkıya klip çektii??? Hani iş yapmıyordu??? sürekli sorun çıkarıyor diyorsunuz paparazilerin ona nasıl davrandığını görmüyorsunuz.. sigara, uyuşturucu vs. gibi şeyler içti denedi evet kabul. Ama ne bar bunda her genç insan bunu yapıyor bir çok insan sigara içiyor bir çok insan alkol alıyor ama gel gör ki justin yaptığında suç oluyor. Komik. Her neyse adam orada masum bir insana iğrenç bir dilekte bulunuyor yine o suçlu olan Justin oluyor..
Bu kadar seviyesiz olması anlamsız.