Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Şarkı Önerileri #3

Evet, üçüncü bir şarkı listesiyle yeniden buradayız. Bu etkinliğe duyduğunuz hoşnutluk devamlılığını muhafaza ederse yeni listelerle karşınızda olacağız :) Listeden genel olarak bahsedecek olursak şarkıların tarzının birazcık nostalji olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Beğenmeniz dileğiyle…

Alex Clare – Relax My Beloved

 

The Fray – How To Save A Life

 

Heartless Bastards – Only For You

 

Noora Noor – Forget What I Said

 

Youth – Daughter

 

Ben Rector – When  a Heart Breaks

 

Alex Clare – Too Close

 

Jay Z ft. Alicia Keys – The Empire State Of Mind

 

Daley – Broken

 

Phantogram – Don’t Move


Yazı Hakkında 3 Yorum Yapılmış
Merve
11 ayönce
yazdı

Alex Clare – Too Close :) <3

Wantto
11 ayönce
yazdı

Keşke K-Pop A da yer verseydiniz :( Ft island – Severly /Henry 1-4-3 / B.A.P veya SHINee gibi Kore gruplarına da yer verin ayrıca Kore filmlerini es geçmeyin lütfen :D ayrıca bende Alex Clare severim

Serap na
11 ayönce
yazdı

Kesinlikle K-popa da yer vermeliydiniz harika şarkılar var ^_^

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
salak yeminlen gerizekalı bu çocuk.mal.yabancı unlulerın neredeyse hepsi hıristiyan.şimdi kesin smiler ya da belieber sın.onun için miley nin ya da justin in ne olduğunu sanıyon imam mı?
İlk şarkı güzel ama diğer şarkılar umarım böyle olmaz. Tarzından çıkmasın bence <3 Çünkü artık bu tarz şarkılardan bıktım. Country beni dinlendiriyror :)
selenatorler hile yaptı kabul ettiler de hatta bi daha mmva ya katılamıcaklar ve miley ye gelince o sürtük deyil sadece sizin egonuz kendiznizden büyük!
Ben Forever Swiftie ve Taylena' yım.. Delena eskidendi ve Demi ile Selena' nın arasını Miley bozdu.. Onceden Miley, Taylor, Selena ve Demi cok yakın arkadaslardı ama Taylor, Demi ve Miley'nin arası bozulunca Taylena ve Milena ortaya cıktı. Bence bunda Taylor' un bir sucu kesinlikle yok. Onu suclamayın. Kusura bakmayın ben de Smiler' ım ama hepsinin arasını Miley bozmus..