Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Shakira ve Kocası Hastane Çıkışında Görüntülendi

Shakira ve kocası Gerard Pique 27 Ocak Pazar günü Teknon hastanesinden çıkarken görüntülendiler. 22 Ocak’ta ilk çocuğu olan Milan Piqué Mebarak’ı dünyaya getiren Shakira hastaneden ayrılırken birçok paparazinin baskınına da uğradı. Kocası ve oğlu ile birlikte arabasına binip giden başarılı şarkıcının annesi ve babası da onu bu gününde yalnız bırakmadı.

Etiketler:

Yazı Hakkında 1 Yorum Yapılmış
crn
2 seneönce
yazdı

onnlar evli değiller ki

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Shake It Off harika bir şarkı olsa da Taylor'dan çok daha iyisini beklerdim. Beşinci albümün diğerlerini aratmayacağını sanıyor ama ilk albümünü fena derecede özletecek Taylor. "Teardrops on My Guitar", sonra Fearless'tan "Love Story" ve "You Belong With Me" bunlarıların yerini Shake It Off gibi Demilena tarzı bir şarkı asla tutamaz. Asla. Çünkü bunlarda gerçek hikayeler ve duygu vardı. Ben albümü çok beğeneceğimi düşünmüyorum, ama hala Swiftie'yim, sadece ilk üç albümü hatırına.
O dört arkadaşın Taylor Selena Demi ve Mileyin neden ayrıldığını kim biliyor
Demi lovato benim en sevdiğim şarkıcılardan biri onu çok seviyorum bugun 20 Ağustos ve demişin doğum günü onu kutluyorum
ya sen ne diyosun demi tatlılğıyla ezip geçer laflarına dikkat et antiysen antiliğini bil blandaya hadi güzel diyosunuz çünkü o bir model ve yapabildiği sadeece modellik demi de herşey var oyunculuktan tut şarkıcılığa kadar var deminin fazla kilosu olabilir ama kimse mükemmel değildir unutma bunu ve dalga geçilicek bir şeyi de yok oldugu gibi seven sever son defa söylüyorum antiysen antilliğini bil.
Oha doğum günümde çıkacak albüm xd