Taylor Swift Özel Hayatı Hakkında Röportaj Verdi

Taylor Swift Özel Hayatı Hakkında Röportaj Verdi

Taylor Swift, InStyle dergisinin Kasım ayı sayısına kapak kızı oldu ve röportaj verdi.

Bir erkekte ne aradığıyla ilgili olarak:
”Bence bunu değiştirmeliyim. Arkadaşlarımın bana dediğine göre, eğer ki birisini ‘kötü’, ‘gölgeli’, ya da sır saklıyor gibi görürsem, o kişiyi çok ilgi çekici buluyormuşum. Bu son zamanlarda geçirdiğim bir aşama oldu. Ama hayata bu şekilde devam etmem gerektiğini düşünmüyorum. Bu tarz konularla ilgili olarak kendinizin farkında olmanız önemli, çünkü günün sonunda o tarz bir adamla birlikte olmak istemezsiniz.”

Yalnızlığıyla hakkında:
”Uzun zamandır bir ilişkim yok. Öyle düşünüyorum ki, eğer doğru kişiyle birlikteyseniz, daha önce pek de iyi hissetmediğiniz şeyler hakkında harika hissedersiniz, en azından ben bu şekilde olması gerektiğini duydum. Bilemiyorum…”
”Bazen birisiyle sadece 2 buluşmadan sonra bile onun doğru kişi olmadığını anlayabilirsiniz. Ve bazen, doğru kişi olmadığını bilseniz bile o kişiye adeta abayı yakmış gibisinizdir. Zaman içinde öğrendiğim -ve bundan gurur duyduğum- bir şey varsa, o da ne zaman ayrılmanız gerektiğini bilmektir. Bazı kısa ilişkilerim oldu, çünkü ne zaman ayrılmam gerektiğini biliyordum.”

Ed Sheeran ile aralarında platonik bir yakınlaşma olup olmadığı konusunda:
”Ed ve ben çok iyi iki arkadaşız. Daha önce bir erkekle hiç bu kadar yakın bir arkadaşlığım olmamıştı. Tabii bu aslında biraz tuhaf, çünkü bu tarz kız-erkek arkadaşlığı durumlarında genellikle eninde sonunda bir taraf daima daha fazlasını ister. Ama bizim aramızda bu tarz bir durum olmadı.”
”Erkeklerle arkadaş olabilmek önemli. Benimle arkadaş olmak isteyen erkeklere şunu söylüyorum, eğer ki benimle arkadaş olacaksanız, bilin ki insanlar bize hemen sevgili muamelesi yapmaya başlayacaklar.”

Lena Durham’la olan arkadaşlığı hakkında:
”Çok yoğun çalışmasına rağmen, beni ziyaret etmek için bir kaç saat ayırmanın yolunu daima bir şekilde bulur. Birbirimizi Twitter’da takip etmeye başladık, sonra o bana özel mesaj gönderdi ve birdenbire adeta birbirimizi takdir edenler topluluğu oluverdik. Daha sonra anladık ki, birbirimize çok ama çok benziyoruz. Ona her şeyimi anlata bilirmişim gibi hissediyorum. O çok açık fikirli birisi. Eğer ki hayatta yanlış bir adım atarsam, bunu çekinmeden söyleyebileceğim ilk insan Lena olacaktır.”

Çeviri için Hakan Can’a teşekkür ederiz.
Taylor Swift - InStyle 2013

Likes(0)Dislikes(0)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. ela diyor ki:

  İlk insan Lena mı EN İYİ DOSTTUN Selena'ya ne oldu?

  Likes(0)Dislikes(0)
 2. conqueror37 diyor ki:

  Onu lafın gelişi demiştir. Selena'nın yeri ayrı zaten onun için, röportaja falan gerek yok 😀

  Likes(0)Dislikes(0)
 3. swifties diyor ki:

  taylor ! :) <3

  Likes(0)Dislikes(0)
 4. ela diyor ki:

  Yanii :)

  Likes(0)Dislikes(0)
 5. glee diyor ki:

  fotoğrafta biraz ürkütücü çıkmamış mı yani oldukça yanlış anlamayın onu dış görünüşü ile yargılamıyorum zaten buna hakkım yok ayrıca erkeklerle kızlar arkadaş olamaz diye bir şeyde yok bence ya insanlar hep böyle düşünüyor ama örneğin cory ve naya var ilişki yaşamadılar ama birbirlerinin en yakın arkadaşlarıydılar.

  Likes(0)Dislikes(0)
 6. Lovatic diyor ki:

  Sevgililerini değiştirdiği gibi yakın dostlarınıda sık sık değiştiriyor. Kim ne derse desin bence DELENA , TAYLENA dan daha güçlü bir dostluk. Selena Demi'nin değerini biliyor ve umarım en kısa zamanda eskisi gibi olurlar.

  Likes(0)Dislikes(0)
 7. Selenator diyor ki:

  Haklısın kardeşim sana katılıyorum.
  Zaten Delena varken taylena ne allasen??

  Likes(0)Dislikes(0)
 8. army diyor ki:

  öyle bişey demedi zaten sadece sevgili muamelesi yapar herkes dedi

  Likes(0)Dislikes(0)
 9. army diyor ki:

  abi Taylena'yi kimsin eziyosun biz zaten selenaya meraklı değiliz!!
  en iyisi dostluk Justin ve Taylor forever Justay/Jaylor <3
  BURAYA GELİP JUSTİN E LAF ETTİ DERSENİZ AĞZINIZA SIÇARIM ONLARIN HEPSİNİN YALAN OLDUĞUNU AÇIKLADI TAYLOR !

  Likes(0)Dislikes(0)
 10. ddlovato diyor ki:

  BENCE TAYLOR ACAYİP CİRKİN MAYMUN FALAN ashshdghjashja

  Likes(0)Dislikes(0)
 11. Taylor'sAngel diyor ki:

  Bence hepiniz saçmalıyorsunuz andnfj Taylor buraya gelip sizin yorumlarınızı okuyup depresyonlara girecek zaten dimi aq mfjfbrn

  Likes(0)Dislikes(0)
BİR YORUM YAZ