The Walking Dead 5. Sezon Onayını Aldı

The Walking Dead 5. Sezon Onayını Aldı

The Walking Dead izleyicilerine harika bir haber! AMC kanalının başarılı gerilim dizisi 5. sezon onayını resmi olarak aldı!  Artık kadrodan 5. sezona kaç kişi sağ çıkabilirse dizide onlara görme şansını tekrar elde edebileceğiz. 4. sezonunun ilk bölümüne 16.1 Milyon izleyiciyle rekor kıran The Walking Dead‘in AMC kanalının başkanı Charlie Collier tarafından devam edeceği açılandı. Başkan aynı zamanda dizinin her geçen gün artan hayran sayısını görmekten de çok mutlu. Dizinin onay alması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Likes(0)Dislikes(0)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Katycat diyor ki:

  Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım.

  Dizinin 1.sezonu unutulamazdı. 6 bölümde yaşanan o kadar olay ve atlanta daki büyük gerilim yaşatan sahneler .. Muhteşemdi.

  2.sezonda gerilim biraz azaldı. Daha çok çiftlikte geçti.

  3.sezonu uyuyarak izledik. Vasattı belkide.

  4.sezon gümbür gümbür geliyo fakat inşallah hüsrana uğramayız.

  Diziye bağlanma sebeplerimden biri de sonunda ne olacağı. Cidden diziyi nereye bağlayacaklar, sonunda insanlara ne olacak, herkes ölecek mi, tedavi mi bulunucak.. Diziyi bana sevdiren şey bu sorunun henüz verilmeyen cevabı.

  Likes(0)Dislikes(0)
 2. TWD Hayranı. diyor ki:

  4. sezon da hapishanede ne kadar heyecan olabilir ki? Adamlar vebaydı oydu buydu heyecan katmaya çalışıyor bu sezon "Hapishanedeki Veba" temalı olursa şaşırmayın. Taşınsınlar oradan ne biliyim yansın falan,heyecan kalmıyor eskisi gibi olsunn. Katılanlar?

  Likes(0)Dislikes(0)
 3. TWD Hayranı. diyor ki:

  evet bencede kesinlikle haklısın.

  Likes(0)Dislikes(0)
 4. irem diyor ki:

  evet doğru

  Likes(0)Dislikes(0)
 5. ceren diyor ki:

  4. sezonda en az 1. sezon kadar zombi olucakmış iyi haber. :)))

  Likes(0)Dislikes(0)
 6. Eylül Ertaş diyor ki:

  Kesinlikle eskisi gibi olmasından yanayım ama Vali de diziye hoş bir hava katmadı değil şimdi yani

  Likes(0)Dislikes(0)
 7. glee diyor ki:

  her bölümünü heyecanla izliyorum siz nasıl sıkılıyorsunuz anlamadım bir kere dizinin en sevdiğim yanı en tahmin etmediğim kişilerin ölmesi bence senaristlerin buna cesaret etmesi ve buna rağmen dizinin bu kadar sıkı takip edilmesi tek kelimeyle inanılmaz.

  Likes(0)Dislikes(0)
 8. Asya diyor ki:

  Burada yorum yapanların bazıları 15 yaşından küçük. 3 sezonda mükemmeldi. 4.sezonda öyle olacak. "Sıkıldık, sıkıcıydı" demek yaşınızın küçüklüğündendir.

  Likes(0)Dislikes(0)
 9. MAYTO diyor ki:

  Arkadaşlar ben daha yeni başladım seriye 2. Sezaondayım yavaş yavaş gitmeye çalışıyorum fakat mümkün olmuyor benim fikrim glee ve asya'ya katılıyorum fakat yaşım 16 ve erkeğim o yüzdende illa zombi olmasına gerek yok,ayaklılar demeleri bile beni heycanlandırıyor beni

  Likes(0)Dislikes(0)
 10. TWD hayranı. diyor ki:

  ne alaka la?

  Likes(0)Dislikes(0)
 11. ceren diyor ki:

  daryl yaşasında gerisi önemli değilkll 😀 rick ve carlda yaşasın sonre michonne sasha tara ha bide carol beth yha gleende yaşasın gleen yaşarsa maggiede yaşar tyresse unutmayalım :)) bunlar yaşasın

  Likes(0)Dislikes(0)
 12. zehra diyor ki:

  inşallah beth ölür ya carolla darly nin arasına girdi

  Likes(0)Dislikes(0)
BİR YORUM YAZ