Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?


Ünlülerin "Instagram" Hesapları

Şu sıralar ünlülerin favori mekanı Instagram! Peki nedir bu Instagram? Instagram, sadece iPhone’da olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve ünlüleri esir almış durumda! Takip ettiğimiz birçok ünlünün Instagram hesabı mevcut. Gün geçtikçe bu sayı artıyor. Baktım ünlüler baya çoğaldı, Instagramda kendi takip ettiğim (bazılarını etmediğim) ünlülerin listesini çıkarayım dedim. iPhone kullanan okuyucularımıza bir yararım dokunur! Aklıma gelenler sadece bu kadar. Daha çok gelirse buraya eklerim :)

Justin Bieber: @justinbieber
Selena Gomez: @selenagomez
Solange Knowles: @mydamnstagrams
Rihanna: @badgalriri
Chris Brown: @fuckyopictures
Kelly Osbourne: @kellyosbourne
Ashley Tisdale: @ashleytis
Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen
Chord Overstreet: @chordover
Soulja Boy: @souljaboytellem
Emma Roberts: @emmaroberts6
Vanessa Hudgens: @vanessahudgens
Ashley Benson: @itsashbenzo
Lucy Hale: @lucyhale89
Channing Tatum: @channingtatumunwrapped
Bella Thorne: @bellathornelovesyou
Zendaya: @zendayamaree
Willow Smith: @officialwillow
Victoria Justice: @victoriajustice
Ariana Grande: @arigrande
Taylor Swift: @taylorswift
Kendall Jenner: @kendallnjenner
Kylie Jenner: @kylieejennerr
Kim Kardashian: @kimkardashian
Jasmine Villegas: @mariavillegas
Cody Simpson: @codysimpson
Kevin McHale: @kevinmchale
Zooey Deschanel: @zooeydeschanel
Alicia Keys: @aliciakeys
Swizz Beatz: @theswizzbeatz
Joe Jonas: @adamjosephj
Kevin Jonas: @kevinjonas



Yazı Hakkında 17 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

demi lovato ??

drespect
3 seneönce
yazdı

Demi Lovato’nun Instagram hesabı yok.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy perry??

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, iPhone kullanmıyor :) Doğal olarak yok onunda

    ??
    2 sene önce
    yazdı

    İnstagram bi tek iphone da olmuyo tatlımm… ;) ;)

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy Perry ne kullanıyor ? :D

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, Blackberry kullanıyor :)

betül
3 seneönce
yazdı

miley cyrus yokmu? yoksa benmi göremiyorum?

Anonymous
3 seneönce
yazdı

enrique iglesias

Anonymous
3 seneönce
yazdı

jasmine villegas’ın ınstagram hesabı @marievillegas

Anonymous
3 seneönce
yazdı

of ya keşeke Avril’da olsaydı

directioner
2 seneönce
yazdı

One Direction ?

Lovatic
1 seneönce
yazdı

Demi lovatonun instagram hesabı var ben takip ediyorum

harry styles
4 ayönce
yazdı

harry nin de yok

Aynur Styles
4 ayönce
yazdı

HARRY’MIN INSTAGRAM HESABINI BILIREM VE TEQIB DE EDIREM.SSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIII SSSSSSEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM,HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYY’IIIIIIIIIIMMMMMMM!!!!SEN ANCAQ MENE AIDSEN!!!!

    dilos
    4 ay önce
    yazdı

    ne saçmalıyon sen qardaş?

aysel
4 ayönce
yazdı

Demi :ddlovato miley:@mileycrus

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
yaaa yasın kac basın kac sacma sapan konusup ıllımuneti falan ne diyorsun o bile belli degıl yazıyı 5 defa okudum dogru duzgun kelımelerı bıle yazamamıssın
herşeye bunları karıştırılmmayın belkide ayrılmaları gerekti iş yürümüyodu herşeye bi şey bulıyonuz hep aynı açıdan bakıyorsunuz selenaylada çıkmazlar bence ariylede çıkmazlar
yanlız camilayıda selena gomeze ve arianaya benzetiyorlar ve büyük ihtimalle onların alteri olablr.yani arianayla olmaz bde çünkü ariana ve camila çok yakın arkadaş öyle bişey olmaz. bence bu ilişki illuminatinin işi ve ikisi zorunlu çıkıyorr :((
Harikka ve goruceksiniz ki sonunda ari selena ni alteri oldugu icin ve austin justinin alteri.oldugu icin cikmalari lazim ve cikacaklar gorursunuz hemde jelena iliskisi gibi illuminati iliskisi olcak gorursunuz