Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Ünlülerin "Instagram" Hesapları

Şu sıralar ünlülerin favori mekanı Instagram! Peki nedir bu Instagram? Instagram, sadece iPhone’da olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve ünlüleri esir almış durumda! Takip ettiğimiz birçok ünlünün Instagram hesabı mevcut. Gün geçtikçe bu sayı artıyor. Baktım ünlüler baya çoğaldı, Instagramda kendi takip ettiğim (bazılarını etmediğim) ünlülerin listesini çıkarayım dedim. iPhone kullanan okuyucularımıza bir yararım dokunur! Aklıma gelenler sadece bu kadar. Daha çok gelirse buraya eklerim :)

Justin Bieber: @justinbieber
Selena Gomez: @selenagomez
Solange Knowles: @mydamnstagrams
Rihanna: @badgalriri
Chris Brown: @fuckyopictures
Kelly Osbourne: @kellyosbourne
Ashley Tisdale: @ashleytis
Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen
Chord Overstreet: @chordover
Soulja Boy: @souljaboytellem
Emma Roberts: @emmaroberts6
Vanessa Hudgens: @vanessahudgens
Ashley Benson: @itsashbenzo
Lucy Hale: @lucyhale89
Channing Tatum: @channingtatumunwrapped
Bella Thorne: @bellathornelovesyou
Zendaya: @zendayamaree
Willow Smith: @officialwillow
Victoria Justice: @victoriajustice
Ariana Grande: @arigrande
Taylor Swift: @taylorswift
Kendall Jenner: @kendallnjenner
Kylie Jenner: @kylieejennerr
Kim Kardashian: @kimkardashian
Jasmine Villegas: @mariavillegas
Cody Simpson: @codysimpson
Kevin McHale: @kevinmchale
Zooey Deschanel: @zooeydeschanel
Alicia Keys: @aliciakeys
Swizz Beatz: @theswizzbeatz
Joe Jonas: @adamjosephj
Kevin Jonas: @kevinjonas

Yazı Hakkında 16 Yorum Yapılmış
Anonymous
2 seneönce
yazdı

demi lovato ??

drespect
2 seneönce
yazdı

Demi Lovato’nun Instagram hesabı yok.

Anonymous
2 seneönce
yazdı

Katy perry??

drespect
2 seneönce
yazdı

Katy Perry, iPhone kullanmıyor :) Doğal olarak yok onunda

    ??
    1 sene önce
    yazdı

    İnstagram bi tek iphone da olmuyo tatlımm… ;) ;)

Anonymous
2 seneönce
yazdı

Katy Perry ne kullanıyor ? :D

drespect
2 seneönce
yazdı

Katy Perry, Blackberry kullanıyor :)

betül
2 seneönce
yazdı

miley cyrus yokmu? yoksa benmi göremiyorum?

Anonymous
2 seneönce
yazdı

enrique iglesias

Anonymous
2 seneönce
yazdı

jasmine villegas’ın ınstagram hesabı @marievillegas

Anonymous
2 seneönce
yazdı

of ya keşeke Avril’da olsaydı

directioner
1 seneönce
yazdı

One Direction ?

Lovatic
12 ayönce
yazdı

Demi lovatonun instagram hesabı var ben takip ediyorum

harry styles
1 haftaönce
yazdı

harry nin de yok

Aynur Styles
5 günönce
yazdı

HARRY’MIN INSTAGRAM HESABINI BILIREM VE TEQIB DE EDIREM.SSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIII SSSSSSEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM,HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYY’IIIIIIIIIIMMMMMMM!!!!SEN ANCAQ MENE AIDSEN!!!!

    dilos
    5 gün önce
    yazdı

    ne saçmalıyon sen qardaş?

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
orlando askım bizim içinde yumruğu yapıştırsaydın askjfn
hala niallden uzak dur diyen ergenler varmı ? siz hala yaşıyormusunuz
Biraz yorumları okusan diyorum.
aynen sonuna kadar haklısın.
Bencede doğru söylüyorsun Justinböyle birşey yapmazdı hayretler içine düştüm puan haberi okuyamadım ama aşağıdaki uzun yoruma baktım:-)8