Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?


Ünlülerin "Instagram" Hesapları

Şu sıralar ünlülerin favori mekanı Instagram! Peki nedir bu Instagram? Instagram, sadece iPhone’da olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve ünlüleri esir almış durumda! Takip ettiğimiz birçok ünlünün Instagram hesabı mevcut. Gün geçtikçe bu sayı artıyor. Baktım ünlüler baya çoğaldı, Instagramda kendi takip ettiğim (bazılarını etmediğim) ünlülerin listesini çıkarayım dedim. iPhone kullanan okuyucularımıza bir yararım dokunur! Aklıma gelenler sadece bu kadar. Daha çok gelirse buraya eklerim :)

Justin Bieber: @justinbieber
Selena Gomez: @selenagomez
Solange Knowles: @mydamnstagrams
Rihanna: @badgalriri
Chris Brown: @fuckyopictures
Kelly Osbourne: @kellyosbourne
Ashley Tisdale: @ashleytis
Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen
Chord Overstreet: @chordover
Soulja Boy: @souljaboytellem
Emma Roberts: @emmaroberts6
Vanessa Hudgens: @vanessahudgens
Ashley Benson: @itsashbenzo
Lucy Hale: @lucyhale89
Channing Tatum: @channingtatumunwrapped
Bella Thorne: @bellathornelovesyou
Zendaya: @zendayamaree
Willow Smith: @officialwillow
Victoria Justice: @victoriajustice
Ariana Grande: @arigrande
Taylor Swift: @taylorswift
Kendall Jenner: @kendallnjenner
Kylie Jenner: @kylieejennerr
Kim Kardashian: @kimkardashian
Jasmine Villegas: @mariavillegas
Cody Simpson: @codysimpson
Kevin McHale: @kevinmchale
Zooey Deschanel: @zooeydeschanel
Alicia Keys: @aliciakeys
Swizz Beatz: @theswizzbeatz
Joe Jonas: @adamjosephj
Kevin Jonas: @kevinjonas



Yazı Hakkında 17 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

demi lovato ??

drespect
3 seneönce
yazdı

Demi Lovato’nun Instagram hesabı yok.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy perry??

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, iPhone kullanmıyor :) Doğal olarak yok onunda

    ??
    2 sene önce
    yazdı

    İnstagram bi tek iphone da olmuyo tatlımm… ;) ;)

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy Perry ne kullanıyor ? :D

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, Blackberry kullanıyor :)

betül
3 seneönce
yazdı

miley cyrus yokmu? yoksa benmi göremiyorum?

Anonymous
3 seneönce
yazdı

enrique iglesias

Anonymous
2 seneönce
yazdı

jasmine villegas’ın ınstagram hesabı @marievillegas

Anonymous
2 seneönce
yazdı

of ya keşeke Avril’da olsaydı

directioner
1 seneönce
yazdı

One Direction ?

Lovatic
1 seneönce
yazdı

Demi lovatonun instagram hesabı var ben takip ediyorum

harry styles
3 ayönce
yazdı

harry nin de yok

Aynur Styles
3 ayönce
yazdı

HARRY’MIN INSTAGRAM HESABINI BILIREM VE TEQIB DE EDIREM.SSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIII SSSSSSEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM,HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYY’IIIIIIIIIIMMMMMMM!!!!SEN ANCAQ MENE AIDSEN!!!!

    dilos
    3 ay önce
    yazdı

    ne saçmalıyon sen qardaş?

aysel
3 ayönce
yazdı

Demi :ddlovato miley:@mileycrus

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
gerçekten zayn çok değişti o perrie var ya o zayni çok değiştirdi yakında zayn yakında hayranlarından nefret eder liam için iyi demiş
Harika! ama off daha çok var filmin vizyona girmesine :( neyse beklerim ben yinede :D oyuncularda adam aşağı yukarı hayal ettiğim gibi ama kız öyle değil.Kesinlikle Lou rolünü o kız oynamamalı :/
Sen kimsin ki Selena'ya bunları söylüyorsun ? Sana küfretmek bile değmez.Hem tamam Selena ya anti olabilirsin saygı duyuyorum (sizin gibilerin aksine) ama onu sevmiyorsan onun hayatı seni ilgilendirmez ! :) Antiysen onu takip etme ! hyr mlmsn bn tkp etmyrm felan dersin eğer takip etmiyorsan nerden biliyorsun beceriksiz olduğunu ?? :)
abi ne malsınız ya siz saçma saçma konuşmayın justın bıeber ve selena gomez gerçekten çok yakışıyorlar bikere sadece kıskanıyorsunuz lan malar justın sızın olmaz olamaz anca ruyanızda onundabir hayatı var oda evlencek onunda sevdıgı kız olcak onu anca biz ruyamızda goruruz bende justını cok sevıyorum ama saygı duymalıyız selena gomezın yerınde olsam bende ayrılırdım kız tehdıt mesajları almış ya sız ne demek biliyormusun ya tehdıt yanı boru degıl oyuzden bilmişliyi bırakın JUSTIN BİEBER SELENA BİEBER ÇOK YAKIŞIYORLAR ONLARI ÇOK SEVİYORUM BU ARADA ONLAR BARIŞTI BU DA SİZE KAPAK OLSUN :D :D :D
Gerçekten çok güzel, okumanı tavsiye ederim. :)