Ünlülerin "Instagram" Hesapları

Ünlülerin "Instagram" Hesapları
Şu sıralar ünlülerin favori mekanı Instagram! Peki nedir bu Instagram? Instagram, sadece iPhone’da olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve ünlüleri esir almış durumda! Takip ettiğimiz birçok ünlünün Instagram hesabı mevcut. Gün geçtikçe bu sayı artıyor. Baktım ünlüler baya çoğaldı, Instagramda kendi takip ettiğim (bazılarını etmediğim) ünlülerin listesini çıkarayım dedim. iPhone kullanan okuyucularımıza bir yararım dokunur! Aklıma gelenler sadece bu kadar. Daha çok gelirse buraya eklerim :)

Justin Bieber: @justinbieber
Selena Gomez: @selenagomez
Solange Knowles: @mydamnstagrams
Rihanna: @badgalriri
Chris Brown: @fuckyopictures
Kelly Osbourne: @kellyosbourne
Ashley Tisdale: @ashleytis
Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen
Chord Overstreet: @chordover
Soulja Boy: @souljaboytellem
Emma Roberts: @emmaroberts6
Vanessa Hudgens: @vanessahudgens
Ashley Benson: @itsashbenzo
Lucy Hale: @lucyhale89
Channing Tatum: @channingtatumunwrapped
Bella Thorne: @bellathornelovesyou
Zendaya: @zendayamaree
Willow Smith: @officialwillow
Victoria Justice: @victoriajustice
Ariana Grande: @arigrande
Taylor Swift: @taylorswift
Kendall Jenner: @kendallnjenner
Kylie Jenner: @kylieejennerr
Kim Kardashian: @kimkardashian
Jasmine Villegas: @mariavillegas
Cody Simpson: @codysimpson
Kevin McHale: @kevinmchale
Zooey Deschanel: @zooeydeschanel
Alicia Keys: @aliciakeys
Swizz Beatz: @theswizzbeatz
Joe Jonas: @adamjosephj
Kevin Jonas: @kevinjonas
Likes(0)Dislikes(0)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
  1. Anonymous diyor ki:

    demi lovato ??

    Likes(0)Dislikes(0)
  2. drespect diyor ki:

    Demi Lovato'nun Instagram hesabı yok.

    Likes(0)Dislikes(0)
  3. Anonymous diyor ki:

    Katy perry??

    Likes(0)Dislikes(0)
  4. drespect diyor ki:

    Katy Perry, iPhone kullanmıyor :) Doğal olarak yok onunda

    Likes(0)Dislikes(0)
  5. Anonymous diyor ki:

    Katy Perry ne kullanıyor ? 😀

    Likes(0)Dislikes(0)
  6. drespect diyor ki:

    Katy Perry, Blackberry kullanıyor :)

    Likes(0)Dislikes(0)
  7. betül diyor ki:

    miley cyrus yokmu? yoksa benmi göremiyorum?

    Likes(0)Dislikes(0)
  8. Anonymous diyor ki:

    enrique iglesias

    Likes(0)Dislikes(0)
  9. Anonymous diyor ki:

    jasmine villegas'ın ınstagram hesabı @marievillegas

    Likes(0)Dislikes(0)
  10. Anonymous diyor ki:

    of ya keşeke Avril'da olsaydı

    Likes(0)Dislikes(0)
  11. ?? diyor ki:

    İnstagram bi tek iphone da olmuyo tatlımm... 😉 😉

    Likes(0)Dislikes(0)
  12. directioner diyor ki:

    One Direction ?

    Likes(0)Dislikes(0)
  13. Lovatic diyor ki:

    Demi lovatonun instagram hesabı var ben takip ediyorum

    Likes(0)Dislikes(0)
  14. harry styles diyor ki:

    harry nin de yok

    Likes(0)Dislikes(0)
  15. Aynur Styles diyor ki:

    HARRY'MIN INSTAGRAM HESABINI BILIREM VE TEQIB DE EDIREM.SSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIII SSSSSSEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM,HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYY'IIIIIIIIIIMMMMMMM!!!!SEN ANCAQ MENE AIDSEN!!!!

    Likes(0)Dislikes(0)
  16. dilos diyor ki:

    ne saçmalıyon sen qardaş?

    Likes(0)Dislikes(0)
  17. aysel diyor ki:

    Demi :ddlovato miley:@mileycrus

    Likes(0)Dislikes(0)
BİR YORUM YAZ