Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Ünlülerin "Instagram" Hesapları

Şu sıralar ünlülerin favori mekanı Instagram! Peki nedir bu Instagram? Instagram, sadece iPhone’da olan bir fotoğraf paylaşma uygulaması ve ünlüleri esir almış durumda! Takip ettiğimiz birçok ünlünün Instagram hesabı mevcut. Gün geçtikçe bu sayı artıyor. Baktım ünlüler baya çoğaldı, Instagramda kendi takip ettiğim (bazılarını etmediğim) ünlülerin listesini çıkarayım dedim. iPhone kullanan okuyucularımıza bir yararım dokunur! Aklıma gelenler sadece bu kadar. Daha çok gelirse buraya eklerim :)

Justin Bieber: @justinbieber
Selena Gomez: @selenagomez
Solange Knowles: @mydamnstagrams
Rihanna: @badgalriri
Chris Brown: @fuckyopictures
Kelly Osbourne: @kellyosbourne
Ashley Tisdale: @ashleytis
Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen
Chord Overstreet: @chordover
Soulja Boy: @souljaboytellem
Emma Roberts: @emmaroberts6
Vanessa Hudgens: @vanessahudgens
Ashley Benson: @itsashbenzo
Lucy Hale: @lucyhale89
Channing Tatum: @channingtatumunwrapped
Bella Thorne: @bellathornelovesyou
Zendaya: @zendayamaree
Willow Smith: @officialwillow
Victoria Justice: @victoriajustice
Ariana Grande: @arigrande
Taylor Swift: @taylorswift
Kendall Jenner: @kendallnjenner
Kylie Jenner: @kylieejennerr
Kim Kardashian: @kimkardashian
Jasmine Villegas: @mariavillegas
Cody Simpson: @codysimpson
Kevin McHale: @kevinmchale
Zooey Deschanel: @zooeydeschanel
Alicia Keys: @aliciakeys
Swizz Beatz: @theswizzbeatz
Joe Jonas: @adamjosephj
Kevin Jonas: @kevinjonas



Yazı Hakkında 17 Yorum Yapılmış
Anonymous
3 seneönce
yazdı

demi lovato ??

drespect
3 seneönce
yazdı

Demi Lovato’nun Instagram hesabı yok.

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy perry??

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, iPhone kullanmıyor :) Doğal olarak yok onunda

    ??
    2 sene önce
    yazdı

    İnstagram bi tek iphone da olmuyo tatlımm… ;) ;)

Anonymous
3 seneönce
yazdı

Katy Perry ne kullanıyor ? :D

drespect
3 seneönce
yazdı

Katy Perry, Blackberry kullanıyor :)

betül
3 seneönce
yazdı

miley cyrus yokmu? yoksa benmi göremiyorum?

Anonymous
2 seneönce
yazdı

enrique iglesias

Anonymous
2 seneönce
yazdı

jasmine villegas’ın ınstagram hesabı @marievillegas

Anonymous
2 seneönce
yazdı

of ya keşeke Avril’da olsaydı

directioner
1 seneönce
yazdı

One Direction ?

Lovatic
1 seneönce
yazdı

Demi lovatonun instagram hesabı var ben takip ediyorum

harry styles
2 ayönce
yazdı

harry nin de yok

Aynur Styles
2 ayönce
yazdı

HARRY’MIN INSTAGRAM HESABINI BILIREM VE TEQIB DE EDIREM.SSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIII SSSSSSEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM,HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYY’IIIIIIIIIIMMMMMMM!!!!SEN ANCAQ MENE AIDSEN!!!!

    dilos
    2 ay önce
    yazdı

    ne saçmalıyon sen qardaş?

aysel
1 ayönce
yazdı

Demi :ddlovato miley:@mileycrus

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
aynen katılıyorum aşkım çok güzel olduğundan hep nazar deyiyo yaaaa yerimm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
barbara ve selena ben ne selenator ne barbellayım ama kıyaslama yapalım ödüller barbara nın bir yeteneği yok ve ödülü yok ama selena nın ise tam 85 ödülü var güzel dans ediyor iyi bir oyuncu ve güzel bir sesi var piyano bateri ve gitar çalıyor yani yetenek ve başarıda selena daha üstün fizikse barbara manken ama bilirsinizki mankenler güzel olmak zorunda değil yani barbara victoria s secret mankeni olması marifet değil ve manken olmak başarı değil ve barbara nında selena n ında fiziği bence güzel ama barbara nın burnu fare gibi ne bileyim çok abartıyorsunuz ben fotoğrafları na baktım ve barbara çok efekt ve shop yapıyor selena da efekt ve shop yapıyor ama selena bana doğal geliyor ama barbara ise makyajsız çok çirkin zaten selena makyajsız en güzel ünlü seçildi fizik konusunda barbara güzellik konusunda ise selena daha üstün hayranlar bazılarınız barbara nın milyonlarca hayranı olduğunu söylemişsiniz ama barbara nın 1 milyon hayranı var selena nın ise 60 milyon hayranı var ve selena hep altın albüm ödüllerini alıyor ve bir çok plağı var yani selena 1 gecede 5 tane ödül aldığuı bile oldu barbara nın kıskanması barbara selena yı kıskanıyor çünkü barbara justin hayranı ve justin selena ya aşık selena barbara dan daha güzel ve bir çok dergide selena ilk 10 a girebilirken barbara 80. oldu selena nın yetenekli olması beceriği tatlılığı ve güzelliği onu doğal olarak kıskandırdı çünkü selena makyajsız en güzel ünlü seçildi ama barbara selena ya makyaj güzeli dedi ama selena aldırmadı selena nın birçok hayranı var ama barbara nın hayranı bile yok sizce lady gaga ve rihanna gibi ünlülerin olumlu yorum verir ken barbara nın selena dan nefret etmesinin bir sebebi vardır bence çünkü selena nın kendine özel kokusu oje markası giyim markası var ve şarkıları rıo altın sertifikası kazanmış ve michael jackson dan sonra 8 den çok emmy alan tek insan ve selena bir çok başarı elde etmiş bir kadın aynı zamanda bir çok erkeğin selena yı beğenmsi barbara yı çıldırtmış olmalı unicef konusu barbara bağış yapsa bile selena kadar bağiş yapmıyor evet selena bağışı gösteriş için yapıyor olabilir ama en azından bağış yaptığını biliyoruz ama bilmesek gene para manyağı gibi hakaretler ortaya çıkabilir soma barbara nın somaya destek olması gerçekten iyi bir şey ama unicef olayına bakarsak barbara da içinde tutabilirdi ama barbara hiç gösteriş için yapıyor demezdiniz ve aynı şey selena nın israil olayına yaptığı çok güzel bir şeydi selena risk aldı ama selena bir o kadarda hakaret yedi spring breakers meselesi selena spring breakersta bikini giysi ve bunu herkes giyer ve selena o kadar ahlaksız bölümlerinde oynamadı barbara ise bizzat heryerini açtı ama barbara nın daha bir victoria s secret mankeni olduğu bile bilinmedi ve bence barbara o kadar çekici ve seksi bir kız değil seksi olmak bir yerlerini açarak olunmaz ve selena bir yerlerini açmasa bile asil ve seksi durabiliyor ve bence selena fizik hariç herşeyden daha üstün ve bence selena yı en güzel ilk ona koyup barbara yı 80. sıraya atmışlara demmekki selena daha güzel
sen neyin kafasındasın kızın yapmadığı pislik kalmadı
tek favorimiz yok ki HEPSİ :)))))))))
5 Seconds of Summer çok dalda ady olmuş ama one direction adylını koydu hepsine ödül almalı ve daha çok dalda olmalı 5 Seconds of Summer bişey sölemek istemiyorum eğer bi ödül alırlarsa one directionla aynı dalda olup çok saçma olur one directiona güveniyorum tüm directionerler güveniyor