in , ,

Ünlülerin Sevgililer Günü Paylaşımları

Ünlüler 14 Şubat Salı günü sevgililer gününü sosyal medya üstünden kutladı. İşte ünlülerin mesajları:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1.Ariana Grande 

 

????????

Ariana Grande (@arianagrande)’in paylaştığı bir gönderi ()


2.Liam Hemsworth

Sevgililer gününüz kutlu olsun.

 

Happy valentines ?

Liam Hemsworth (@liamhemsworth)’in paylaştığı bir gönderi ()

3. Nina Dobrev

Öpücükler gönderiyorum. Sevgililer gününüzü kutlarım.

 

Sending ?’s. Happy Valentines Day. #❤

Nina Dobrev (@nina)’in paylaştığı bir gönderi ()

4.Gigi Hadid

Her gün.

 

everyday ?

Gigi Hadid (@gigihadid)’in paylaştığı bir gönderi ()

5.Luke Hemmings

En yakın arkadaşımın ve suç ortağımın sevgililer gününü kutlarım. Sevgin ve yüzünü sıktığım için teşekkür ederim.

 

Happy Valentine’s Day to my best friend and partner in crime? Thanks for loving and letting me squish your face ❤️

Luke Hemmings (@lukehemmings)’in paylaştığı bir gönderi ()

5.Christina Aguilera

Bütün #savaşçılarımın sevgililer gününü kutlarım.

 

Happy Valentine’s Day to all my #fighters XO ???

Christina Aguilera (@xtina)’in paylaştığı bir gönderi ()

6.Lily Collins

Sevgililer gününüzü kutlarım. Bir sürü kucak ve öpücük gönderiyorum. Aşk her zaman ve daima.

 

Happy Valentine’s Day! Sending lots of hugs and kisses your way. Love always and forever…

Lily Collins (@lilyjcollins)’in paylaştığı bir gönderi ()

7.Perrie Edwards

Sevgililer gününüz kutlu olsun!

 

Happy Valentine’s Day y’allll!

Perrie Edwards ✌️? (@perrieedwards)’in paylaştığı bir gönderi ()

8.Claire Holt

Sevgililer gününüz kutlu olsun, sevgililer!

 

Happy Valentine’s Day, Lovers!! ❤️?

Claire Holt (@claireholt)’in paylaştığı bir gönderi ()

9.Hailee Steinfeld

Çok aşık.

 

So Smitten. ?????

hailee steinfeld (@haileesteinfeld)’in paylaştığı bir gönderi ()

10.Big Sean

Sevgililer gününüz kutlu olsun. Seni seviyorum Ne Ne.

 

Happy Valentines Day I love you Ne Ne ❤️

BIGSEAN (@bigsean)’in paylaştığı bir gönderi ()

11.David Beckham

Sadece karımın değil bana verdiği inanılmaz ailenin sevgililer gününü kutlarım. 3 güzel erkek ve bir tane inanılmaz kız.

12.Colton Haynes

Hayatımın en özel günü. Teşekkür ederim @jeffleatham. Bulutlardayız.. sözle anlatılmaz. Hepinizin sevgililer gününü kutlarım. Asla çok sevmekten korkma!

13.Blake Lively

Sevgililer gününüz kutlu olsun.

 

Happy Valentines Day ❤?

Blake Lively (@blakelively)’in paylaştığı bir gönderi ()

14.Kylie Jenner

Sevgililer gününüz kutlu olsun.

 

Happy Valentine’s ❣️

Kylie (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

15.Kim Kardashian

Sevgililer gününüz kutlu olsun.

 

Happy Valentine’s Day

Kim Kardashian West (@kimkardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()

16.Sarah Hyland

Sevgililer günün kutlu olsun @domsherwood. Bu resim iki yıl önce en sevdiğimiz yerde ilk kez birlikteyken çekildi. Keşke şimdi orada olabilsek.

17.Ansel Elgort

 

❤️

anselelgort (@anselelgort)’in paylaştığı bir gönderi ()

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kristen Stewart, Sevgililer Gününde Stella Maxwell’e Çiçek Aldı!

2017 iHeartRadio Müzik Ödüllerinde Performans Gösterecekler Açıklandı!