Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Uyumsuz Filminin Final Fragmanı
4
Şub

Veronica Roth‘un kaleme aldığı, baş rollerini Shailene WoodleyTheo James‘in oynadığı, 21 Mart’da vizyona girecek olan Uyumsuz (Divergent) filminin final fragmanı.

Bu video 697 views kez izlenmiştir.
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Harry den kat kat iyiler.
Indila hayranlarına ne isim veriliyor?
Bence çok fazla tepki veriyorsunuz.Onlar sizin varlığınızı bile bilmiyorlar.Elbette her ünlü hayranlarını umursar ama bilmiyorum yani,garip bir şey.Onları savunursunuz ama hayatında hiç görmediği bir insanı savunmak bana mantıksız geliyor.Mesela ben bir Tinistas'ım ver Martina Stoessel'le İspanya'da ki konserinden önce tanıştım.İspanyolca bildiğim için pek zor olmadı ama eğer onunla tanışırsanız o da sizinle tanıştığınızı unutmaz.Yani savunmak için bir sebebiniz olur.Biraz karışık birşey ama anlayacağınızı umuyorum.
Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk şu an birlikteler. Yani çocuklarının babasının sevgili bulmalarını önemseyeceklerini sanmıyorum. Ayrıca böyle konularda yaş farkının göz önüne alınıp bir şeyler denmesi saçma. Daha medeni yaklaşın.
grup iyi gibi ama Brad itici ya ve Harry'nin çakması aynı saç şekli konuşma tarzı aynı son zamanlarda Brad sürekli kafasına bandaj ve Harrynin taktıgı tarzda şapkalar takıyo ya tamam herkes takabilir ama bu kadar olmaz hani