in , , , ,

Alçı’nın İmamoğlu’na soruları sosyal medyanın dilinde

Nagehan Alçı’nın İBB’nin seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na sorduğu, Devletle Abdullah Öcalan’ın görüşmesine olumlu bakar mısınız, Kürt ve Alevi katliamı olan Dersim katliamı konusunda ne düşünüyorsunuz, Abdullah Öcalan’ın avukatlarıyla görüşme kararına ne diyorsunuz gibi sorular, sosyal medyada tepki çekti.

1) Gamze Altundaş : nagehan AlçıSayın İmamoğlu, yer kabuğu soğurken CHP ne yapıyordu? 2 ) 1905Erkangunes :Alçı’dan Ekrem İmamoğlu’na, Size uçan çuval diyorlarmış. Kaleciyken çok gol yemişsiniz.Sanırsınız İmamoğlu belediye başkanlığına değil Barcelona kaleciliğine aday.#nagehan 3) Nagehan Alçı: Ekrem bey, İsa’nın da katıldığı son akşam yemeğine son anda katılmanız hakkındaki düşünceleriniz nedir? 4 ) @menkuladam#Nagehan Alçı bir cumhurbaşkanı adayına sorulabilecek sorular sormak suretiyle İmamoğlu’na nasıl bir makamı layık gördüğünü itiraf etmiş oldu aslında.5) @asdfghjklsi_123 Nagehan alçı: menemen soğanli mi soğansiz mi?#nagehan 6) ERiKrosit #Nagehan alçı;-Alp er tunga öldü mü? Issız acun kaldı mı?

İBB’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir programda Nagehan Alçı’nın Kürt seçmenle ilgili bir sorusuna, Cahil insanların eline fırsat verecek bir insan değilim. Şu anda konuşacağımız Urfalı bir çocuğumuzun çöp ayrıştırma makinasına kapılarak ölme meselesidir. Bu gündem yaratmaktır. Benim gündemim Urfalı çocuğumuz yanıtını verdi.Ekrem İmamoğlu HaberTürk’te katıldığı bir yayında Nagehan Alçı’nın sorusuna Siz farklı bir gündem yaratmak istiyor olabilirsiniz. 3 milyon Kürt vatandaşımızız gündemi ne biliyor musunuz adalet istiyorum diyor. Bana terörist demesinler diyor. Mesela pazarcıyım bana neden t _rörist diyor adam. HDP’ye oy veriyorum bana niye terörist diyor adam. Bunu diyor vatandaşımız eşit olmak istiyor yanıtını verdi.


Oylamak ister misiniz ?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Skandal Cemaat Haberi Türkiye’yi Salladı

Davutoğlu konuşursa Erdoğan Çok zor duruma düşer