in ,

BAKIN HASTALIĞI NEYMİŞ

ERDOĞAN KOPROLALİ HASTALIĞINA YAKALANMIŞTIR

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştirilerde bulunan Altay, şunları söyledi:

Siyasette devletin en tepesindeki insandan partisinin bütün sözcülerine kadar terbiyesiz, edepsiz, ulan ahlaksız lafları havalarda uçuşuyor. Öncelikle şunun bilinmesi lazım. Tarafsız kalacağına dair namusu ve şerefi üzerine yemin edip bu yemini çiğneyen birinden Türkiye’de hiç kimsenin alacağı ahlak dersi olamaz. Bir hastalık var tıpta koprolali diye.

Koprolali hastalığı şu demek. Bir kişinin istemsiz bir şekilde küfürlü ve saldırgan sözler söylemesi  Üzülerek, ifade etmek lazım. Recep Tayyip Erdoğan koprolali hastalığına yakalanmıştır.Allah’tan şifa diliyorum. Türkiye’nin selameti için kendisinin bu hastalıktan bir an önce hastalıktan kurtulması gerekir. Şimdi burada ahlaksız kavramından kastedilen tabi ki siyasi ahlaktır; ama kime siyasi ahlaksız denildiğine de bir bakmak lazım.

Bir siyasetçi, üstelik devletin en tepesindeki siyasetçi gerilimden, kutuplaşmadan, kamplaşmadan besleniyorsa o bir siyasi ahlaksızdır. Namusu ve şerefi üzerine ettiği yemini çiğneyen bir siyasetçi siyaseten ahlaksızdır.

Mehmetçik, kan akıtıp, can verirken bunu bir tek adam şovu’na çevirmek isteyen siyasetçi, siyaseten ahlaksızlığın daniskasını yapmaktadır. Koprolali hastalığından bir an önce kurtulmasını kendisine tavsiye ediyoruz.


Oylamak ister misiniz ?

-3 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARDA TURAN ve TÜRKİYE GERÇEĞİ… Kaç Kişi Biliyor ?

EMİN ÇÖLAŞAN’DAN ERDOĞAN’A ŞOK ÇAĞRI