in

Camila Cabello Kimdir ? Resimleri, Albümleri, Boyu ve Kilosu

Şarkıcı Karla Camila Cabello Estrabao 3 Mart 1997 yılında Coijmar,Küba’da dünyaya geldi. Annesi Estrabao ve babası Alejandro Cabello’dur. Küçüklüğünde babasının memleketi olan Havana’ya taşındı daha sonra ise Miami’ye taşındılar. 2012 yılında X Factor yarışmasının seçmelerine katıldı. Ve Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui, ve Dinah Jane ile birlikte Fifth Harmony grubunu oluşturmak için sahneye davet edildi. Syco Music ile plak anlaşması imzalayan grup yarışmayı üçüncü olarak bitirdi. Sonrasında ise 2013 yılında Better Together isimli ilk mini albümlerini yayınladı. Grupla birlikte iki stüdyo albümü yayınladı ve tüm dünyada adını duyurdu! Camila grupla başarının zirvesindeyken, 18 Aralık 2016 yılında gruptan ayrıldığını basına duyurdu. Gruptan ayrılmamışken Shawn Mendes ve Machine Gun Kelly ile işbirliği yapan Camila, ışığını daha da parlatmıştı. Ancak The Hurting, The Healing, The Loving adını verdiği ilk stüdyo albümünü 2017 yılında yayınlayacağını da resmen duyurdu! Albümünden ilk tekli olarak Crying in the Club şarkısını yayınlayan güzel şarkıcı tüm dinleyicilerinden olumlu eleştiriler aldı! Ayrıca Guess markasının yüzü olan Camila, şimdi ise Bruno Mars‘ın konser turunda ünlü şarkıcıya eşlik ediyor.

Albümleri: The Hurting. The Healing. The Loving (2017)

Boyu: 157 cm.
Kilosu: 48 kg.
Göz rengi: Kahverengi
Burcu: Balık

Resmi Twitter hesabı: @camila_cabello
Resmi Instagram: @camila_cabello

Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

2 yorum var

Leave a Reply
  1. Bir Camilizer olarak bildiğim şeyleri yazmış olsanız da beni çok mutlu ettiniz. Teşekkür ederim. Çok güzel anlatmışsınız.

  2. Shawn ile şipleyen gerizekalılar var halaKJFDOPSAFJDXZLŞVİÖSOPAVMS gülüyorum
    Aslında bu kadından önceden pek haz etmezdim ama şu zamanlarda Crying in the Club şarkısı hoşuma gidiyor,ısınmaya başladım

    SHAWMİLA İS NOT REAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Calvin Harris, Katy Perry ve Pharrell’in İkinci ‘Feels’ Klibi Yayınlandı

Anne-Marie Kimdir ? Resimleri, Albümleri, Boyu ve Kilosu