in

Cara Delevingne: “Kendimi Mutlu Etmeyi Öğrenmem Gerekiyordu”

Ünlü oyuncudan samimi itiraflar!

Valerian isimli sinema filmiyle adından bahsettiren ünlü model/oyuncu Cara Delevingne ‘The Edit’ dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 25 yaşındaki ünlü yıldız dergiyle yaptığı röportjda, ergenlik döneminde yaşadığı ağır depresyondan ve tecrübelerinden bahsetti. İşte Cara’nın yaptığı o röportaj:

Ergenlikte yaşadığı depresyon hakkında:

Depresif olduğum için kendimden nefret ettim, depresif hissetmekten nefret ediyordum, hissetmekten nefret ediyordum. Duygularımı tamamen ayırmakta çok iyiydim. Ve sürekli ne yapacağımı kestirmeye çalışıyordum, bir şey söylüyordum ve sonra onu söylediğim için kendimden nefret ediyordum.  Yaşamak istemiyor olmam dışında neler olduğunu anlamıyordum.

Kendini mutlu etmesi hakkında:

Şu an, kendimle bir ilişki yaşıyorum. Ben hep en yakın arkadaşlarıma aşık oldum, bir şeyler ters gittiğinde hep her şeyi konuştuğum o kişiyi arardım. Ama birisi bana çok yakınlaştığında, korkuyordum ‘Ah, bunu kaldıramazsın. Ben çok deliyim’ diye düşüyordum. Çok aptalca geliyor biliyorum, ama sevgiye ve diğer insanların beni mutlu etmesine çok bel bağlıyordum, ve kendi kendimi mutlu etmeyi öğrenmem gerekiyordu. Yani şu an kendim, kendimi mutlu edebiliyorum. Biraz uzun sürdü.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Reasons Why Yıldızı Tommy Dorfman Eşcinselliğini Açıkça Göstermesi Hakkında Konuştu

Demi Lovato’nun Yeni Albümü 15 Dakika İçinde #1 Numara Oldu!