in ,

Cem Yılmaz’dan Kadir İnanır’a ağır gönderme

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, usta oyuncu Kadir İnanır’a çok sert bir göndermede bulundu. İşte haberin ayrıntıları

Komedyen Cem Yılmaz sessizliğini bozdu ve kendisini eleştiren Kadir İnanır’a imalı bir gönderme yaptı.Usta oyuncu Kadir İnanır’ın ünlü komedyenler Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’a sinema onlardan soruluyormuş diye göndermede bulunmasının ardından Cem Yılmaz’dan imalı açıklama geldi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son filmi ‘Arif V 216’nın kamera arkası görüntülerinden oluşan Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl? belgeseli için düzenlenen özel gecede merak edilenleri yanıtladı.Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde kendisini eleştiren usta oyuncu Kadir İnanır’a imalı göndermede bulundu.BİRÇOK İNSAN SİNEMAYI BIRAKABİLİR Cem Yılmaz, filmin belgeselinin yapılması ile ilgili olarak, Bir yandan olumsuz tarafı da olabilir.

Birçok insan sinemayı bırakabilir. Çünkü çok iyi gitar çalan birini görünce yeni gitar çalmaya başlayan birinin hevesi kırılabilir. Bizimkisi de aynı durum. Hayırlı da olabilir diye konuştu.SİNEMAYI BIRAKACAK KİŞİLER KOMEDYENLER Mİ? Muhabirlerin Sinemayı bırakabilecek birkaç kişi dediniz. Bu kişiler komedyen mi acaba? sorusuna Cem Yılmaz’dan flaş bir yanıt geldi.KOMEDYENLER DEĞİL DRAMA OYUNCULARI İÇİN SÖYLEDİM

Başarılı komedyen, Yok komedyen değil. Özellikle drama oyuncuları için söyledim sözleriyle, usta oyuncu Kadir İnanır’a gönderme yaptı. Kadir İnanır, daha önce Ülkenin sinemasını komedyenler kurtaracakmış şeklindeki sözleriyle Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ı eleştirmişti.


Oylamak ister misiniz ?

-2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhurbaşkanı Erdoğan Vasiyetini Açıkladı

İnternet kullanıcıları dikkat! 48 saat içinde kesilebilir