in , , ,

Çorlu’daki tren kazasında oğlunu kaybeden Anne Mısra Öz’den Emine Erdoğan’a: Biz de aileydik,İstifa Eden Yok !

“Bizim coğrafyamızda da bir taraf gözyaşı dökerken; diğer taraf hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor”

Çorlu’da gerçekleşen tren kazasında oğlu Arda Sel’i yitiren Mısra Öz, Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a seslendi.

Emine Erdoğan’ın III. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi’nden yaptığı “Hangi dinden, hangi kültürden olursak olalım, insanın gelişip büyüdüğü ve varlığını sürdürdüğü habitattır aile. Bu habitatın bozulması, savaşla, çatışmayla tahrip edilmesi, dünyanın ruhunu çürütüyor. Bir coğrafyada gözyaşı dökülürken, başka coğrafyalarda gülümsemek yarım kalıyor” paylaşımına cevap veren Öz, şunları söyledi:

“Bizim coğrafyamızda da bir taraf gözyaşı dökerken; diğer taraf hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor Emine Hanım. Çorlu tren faciasında, yıkılan ailelerden kimse sorumlu tutulmuyor. Kimse istifa etmiyor ya da görevden alınmıyor! Biz de aileydik!”

Tekirdağ’ın Muratlı ile Çorlu ilçeleri arasındaki Sarılar Mahallesi’nde, yolcu treninin 5 vagonunun raydan çıkması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren Oğuz Arda Sel’in (9) annesi yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı

Uzunköprü ilçesindeki yakınlarını ziyaret eden bankacı Hakan Sel ile oğlu Oğuz Arda, İstanbul’a dönmek için Uzunköprü- Halkalı seferini yapan, 12703 No’lu yolcu trenine bindi.

Trenin 5 vagonunun, raydan çıkarak, devrilmesi sonucu meydana gelen kazada baba- oğul hayatını kaybetmişti.


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakanlık genelge yayınladı! Bu paylaşımları yapanlar ceza alacak .

Ümit Kocasakal Dincilere ANT Yazdı ! İşte O Metnin Tamamı