in

Demi Lovato, Ariana Grande ve Iggy Azalea İle Olan Arkadaşlığını Anlattı

Ünlü şarkıcı Demi Lovato, Billboard dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 25 yaşındaki güzel yıldız, dergiyle yaptığı röportajda ünlü şarkıcı Ariana Grande ve ünlü rapçi Iggy Azalea ile olan arkadaşlığından bahsetti:

Ariana Grande ile olan arkadaşlığı hakkında:

Ariana ve ben takılırken çok rahat oluyoruz. Bir keresinde onun evine gittim ve Charles Manson katillerinden hiç haberi olmadığını söyledi. Sabaha kadar bunu konuştuk.

Iggy Azalea ile olan arkadaşlığı hakkında:

Iggy çok sade birisi, içki içmez ve parti yapmaz. Çok şeyin mücadelesini verdi. ‘Parasız, ailesiz, 16 yaşında Miami’nin ortasında’ şarkı sözleri hikayesinin çoğunu açıklıyor. Çok dobra birisi ve bu yüzden bu bazı insanları sinir edebiliyor. Ama bu onun en sevdiğim özelliklerinden birisi. Size yalan söyleyen birisi değil.

2016 MET Galaya katılması hakkında:

Berbat bir deneyim yaşadım. Bir ünlü bana karşı oldukça sürtükçe davrandı ve onun etrafında olmak zavallıcaydı. Çok kibirliydi ve o kadar çok rahatsız olmuştum ki içki içmek istemiştim. Kıyafetlerimi değiştirdim ama hala elmaslarım üstümdeydi – AA görüşmesinde milyonlar eden elmaslar vardı. Ve bunu milyonlarca evsiz kalan insanlarla o an orada baş etmek zorunda kaldığım insanlarla ilişkilendirdim. Sahte ve berbat moda endüstrisi.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taylor Swift & Joe Alwyn, Malibu’da Görüntülendi [07.03.2018]

Emma Watson & Chord Overstreet Çıkıyor Mu?