in

Demi Rose’dan ‘Tulum’ paylaşımı

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve modellik kariyerinde giderek yükselen Demi Rose, Meksika’da tatil yapıyor.Tulum kentinde denizin ve güneşin tadını çıkaran Rose, tatilinden kesitleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.Ünlü model yayınladığı son kareyle de adından söz ettirdi. Rose’un paylaşımı 300 bin beğeni aldı.

22 yaşındaki sosyal medya fenomeni Demi Rose, katıldığı gala gecesine cesur kıyafetiyle damgasını vurdu.

Bir televizyon kanalının gala gecesi şıklık yarışına sahne oldu. Hem kırmızı halıya hem partiye damga vuran isim kuşkusuz Demi Rose’du. 22 yaşındaki güzel, derin göğüs ve bacak dekolteli elbisesiyle tüm bakışları üzerinde topladı.

21 yaşındaki İngiliz Demi Rose; model olarak tanınıyor. Ama o aslında bir Instagram şöhreti. Yani adını bu sosyal paylaşım sitesi sayesinde duyurmuş biri. Tam 2.2 milyon takipçisi var.

Her ne kadar yıllardır beklediği kadar büyük bir tanınırlığı yeni yeni elde etmiş olsa da Demi Rose, bazı ünlülerin çevresiyle de arkadaşlık ilişkileri kurdu.

Söz gelimi Justin Bieber’ın en yakın arkadaşı Jayde Pierce de Demi Rose ile samimi. Demi Rose, şu sıralar Cannes’da Tyga ile birlikte vakit geçiriyor.

Biraz güzelliği biraz da Tyga’nın ünü sayesinde adını daha geniş kitlelere duyurmayı başarıyor Demi Rose.

Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hülya Avşar Pozları İle sosyal medyayı salladı

Kim Kardashian-Kanye West çifti yeni evlerini gezdi