in

Dua Lipa: “Müziğimde Özgüven Sergilemek İstiyorum”

New Rules şarkısıyla 2017 yılında adından çokça bahsettiren güzel şarkıcı Dua LipaFASHION‘ dergisinin 2018 Şubat ayı sayısının kapağında yer alıyor. 22 yaşındaki güzel şarkıcı dergiyle yaptığı röportajda müziğinden bahsetti:

Özgüven eksikliği şarkı yapmasında nasıl etkili oldu?

Şarkılarımı söylerken kendimi çok özgüven sahibi hissediyorum. Ama birçok şarkım özgüven eksikliğinden oluştu. Hep göstermek istediğim şeylerden birisi müziğimde özgüveni sergilemekti, kendimi belli durumlarda daha iyi hissettirmeye çalıştırmaktı. Birisi benim yeterince iyi olmadığımı düşünmüştü ve ben de ‘Hotter Than Hell’ şarkısını yazdım. Bu beni oldukça güçlü hissettirmişti.

Neden dürüst bir şarkı yazarı:

Benimle ilgili dürüst şarkıları yapacak olan kişinin kendim olduğunu fark ettim. ‘S*ktir et. Kendi fikirlerimi dile getireceğim. Bunu müzik adına ve kendimi en iyisi yapmak için yapacağım” diye düşündüm.

Her şeyden bir anlam bulması ve ilham alması hakkında:

Sözlerle başlıyor. Daima anlatmak istediğim hikayelerle başlıyor.. Her şey hakkında bir şeyler yazabilirsiniz. Altı aydır çıktığınız birisi hakkında hatta bir kere bile olsa barda konuştuğunuz ama daha sonra pislik olduğunu anladığınız birisi hakkında bile yazabilirsiniz. Size ilham verecek tek şey bir senaryodur.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paris Hilton ve Chris Zylka Nişanlandı!

Taylor Swift’in ‘Reputation Turu’ Şimdiden En Çok Satış Yapan Turlar Arasında Yer Aldı!