in

Ed Westwick Tecavüzle Suçlanıyor!

Gossip Girl yıldızına büyük suçlama!

Gossip Girl dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Ed Westwick, Ladies Like Us yıldızı Kristina Cohen‘a tecavüz etmekle suçlanıyor! Güzel aktris Facebook üzerinden paylaştığı bir yazıyla Ed Westwick’in kendisine tecavüz ettiğini açıkladı! İşte o yazının bir kısmı:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Üç yıl önce seksüel olarak saldırıya uğradım. Hayatımın en karanlık dönemiydi. Annem kanserden ölüyordu ve tecavüzden sonra bunlarla uğraşacak bir destek sistemim ve zamanım yoktu. Acımı gömdüm ve annemin ölümünden sonra bu saldırıyı düşündüm, üç ay geçti. 

Aktör Ed Westwick’le arkadaş olan bir yapımcıyla çıkıyordum. Beni Ed’le tanıştırdı ve ilk kez onun evine misafir olarak gittik. Ed “Hepimiz s**işmeliyiz” dediğinde oradan gitmek istedim ama yapımcı oraya terk ederek Ed’i kötü hissettirmek istemedi. Ed akşam yemeğine kalmamız için ısrar etti. Ben yorgun olduğumu ve gitmek istediğimi söyledim, o rahatsız durumdan kurtulmak istedim. Ed bana misafir odasında biraz uyumamı önerdi. Yapımcı 20 dakika sonra gideceğimizi söyledi. Sonrasında misafir odasına gittim ve uyudum, aniden Ed’i üstümde görerek uyandım, parmakları vücudumdaydı. Ona durmasını söyledim ama güçlüydü. Tüm gücümle ona saldırdım ama elleriyle yüzümü kapattı, beni salladı ve beni becermek istediğini söyledi. Felç geçiriyor gibiydim, korkmuştum. Konuşamıyordum, daha fazla hareket edemedim. Beni tüm gücüyle tuttu ve bana tecavüz etti. Bir kabustu, ve sonraki günler de çok iyi değildi. Yapımcı beni suçladı bana aktif katılımcı olduğum söyledi. Hiçbir şey söylememem gerektiğini çünkü Ed’in peşime düşeceğini, beni mahvedeceğini ve oyuncu olma hayallerimi de unutmam gerekeceğini söyledi.

 

Oylamak ister misiniz ?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selena Gomez’in ‘Wolves’ Klibinden Tanıtım Yayınlandı!

Sia, Çıplak Fotoğrafını Paylaştı!