in , , , , , , , ,

Ekrem Bey’i Kıskanıyor Musunuz Sorusuna Verdiği Cevap Sosyal Medyayı Salladı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu eşi Ekrem İmamoğlu, evliliği, İstanbul seçimi ve daha bir çok konuyla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ile kendi fotoğrafının yan yana konması ve mizah malzemesi yapılmasına tepki göstererek herkesin takdirini toplayan Dilek İmamoğlu özel hayatı ve İmamoğlu’na olan sevgisini anlattı.İmamoğlu, Ekrem Bey’i kıskanıyor musunuz sorusunu Kıskanmıyorum desem doğru olmaz. Bilemiyorum, buna cevap veremeyeceğim. Beni o duyguya çok maruz bırakmıyor Ekrem diye yanıtladı.İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, Sözcü’den Özlem Gürses’in sorularını yanıtladı. Dilek İmamoğlu, Mutlu bir evlilik mi sizinki sorusuna 95 Kasım ayında, devam eden bir ergenlik döneminde evlendik. 23 yılda birbirimizi yoğurarak büyüdük. Böyle olunca birbirinize aitlik duygusunu çok yüksek hissediyorsunuz. Ama tamamlanırken birbirinizi hırpaladığınız dönemler de oluyor. Artısı da var yani, eksisi de yanıtını verdi.Ekrem o enerjiyi benden alınca, teslim oldu

İmamoğlu şöyle devam etti: Çocukları yetiştirirken güvendi bana o konuda, biraz mükemmeliyetçi olduğum için. Her şey planlı olsun, düzenli olsun. Ekrem o enerjiyi benden alınca, teslim oldu. Ama onun da katkıları çoktur. Demokrat bir aileyiz, bizde erkek şunu yapar, kadın bunu yapar böyle bir kural olmadı hiç. Ekrem en büyük şansım, onun rahatlığı ile hem kendimi gerçekleştirebildim bu ailede, hem de çocuklarımı kendim gibi yetiştirmeye çalıştım; oğlumun kadın erkek eşitliği konusunda tamamen objektif olarak bakmasını sağladım.Mücadele ederken biraz huysuzluk da gerekiyor. Zaten insanları idare ederseniz mücadele etmemiş oluyorsunuz, idare etmiş oluyorsunuz. O yüzden sürekli eleştiri, sürekli mücadele olmalı ki siz bir yerlere varabilesiniz. Ben onu Selim’de çok görüyorum şu anda. O da benim gibi; her şeyi alıp hemen kabul etmiyor. Önce bakıyor, eleştiriyor, süzgecinden geçiriyor, ondan sonra..Bizim hayatımız sade ve açıktır Ekrem Bey siyasete giriş kararını size sorarak mı aldı ? Yoksa başında beri yol o yol muydu? Her zaman aktif bir Ekrem İmamoğlu vardı. Çevreden baskı geldi ona, hadi sen bu işe gir diye. Ben çok istemiyordum. Bizim ülkemizde siyaset yapmak hayatınızın alt üst olması gibi bir şey! Özel hayatınıza, özel alanlarınıza müdahale oluyor. Oysa ben hayatımı sade ve düzenli bir şekilde yaşamayı seviyorum. Ve açık Bizim hayatımız açıktır, sadedir. Ben hep bir hizmet gibi gördüm bunu, siyaset gibi değil.


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hüsnü Mahalli’den 23 Haziran yorumu: Uçuruma az kaldı, az ilerisi bataklık

Fatih Altaylı’dan seçim yazısı: Kimse kusura bakmasın bu sefer