in

Erbakan son nefesinde bakın kime lanet okudu?

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Necmettin Erbakan’ın vefatından kısa bir süre önce söylediği sözleri köşesine taşıdı.Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde Erbakan’ın son sözlerini yazdı.

Önkibar köşesinde Erbakan’ın “Vatan elden gidiyor. Bunlar Siyonistlerin emrine girdi. Memleketi bunlardan kurtarın yoksa Türkiye yok olacak.” dediğini yazdı.

Önkibar’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından kısa bir süre önce… Yani adeta son nefesindeydi

Ziyaretçi alınmamasına rağmen Şevket Kazan ile Namık Kemal Zeybek huzura alınır.Başını bile zor dik tutabilen Prof. Erbakan Zeybek’e doğru dönerek şunu söyler:

“Kemal bey, vatan elden gidiyor. Bunlar Siyonistlerin emrine girdi. Memleketi bunlardan kurtarın yoksa Türkiye yok olacak.”

Bu ifadeleri geçtiğimiz pazar günü Ulusal Kanal’daki TV programımızda aktaran isim Namık Kemal Zeybek’tir ki Şevket Kazan bu sözlerin bir diğer tanığıdır.

Söyleyin, Erbakan Hoca gibi inançlı bir insanın son nefesinde ettiği bu sözün bir anlamı yok mudur ve görmezden, duymazdan gelinebilir mi?

ulusalkanal.com.tr


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üniversitenin Sağlık Merkezinde Pes Dedirten Olay!

Yoğun Bakımdaki Ünlü Hayata Gözlerini Yumdu !