in ,

Erdoğan Deniz Çakır’ı Sert Eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.Sanatçı Deniz Çakır’ın bir mekanda başörtülü olan genç kadınları sözlü rahatsız ettiği iddiasıyla ilgili şunları söyledi : Adı da sanatçıymış. Peh. Bu ülkenin başörtülü hanımlarına ‘Suudi Arabistan’a gidin’ demek, f*şistliğin dik alasıdır dedi. ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’un açıklamalarına da tepki gösteren Erdoğan “Bu mesajı kabullenmemiz, yutmamız mümkün değil.” dedi.

Erdoğan “Bolton’un İsrail’den mesajı kabul etmemiz yutmamız mümkün değildir. Bolton çok ciddi bir yanlış yapmıştır” dedi. Erdoğan konuşmasında ayrıca, “Askeri harekat için hazırlıklarımızı tamamladık. Çok yakında Suriye topraklarındaki terör gruplarını etkisiz hale getirmek için harekete geçeceğiz” diye konuştu.

Oyuncu Deniz Çakır’ın bir mekanda başörtülü olan genç kadınları sözlü rahatsız ettiği iddiasıyla ilgili de konuşan Erdoğan Adı da sanatçıymış. Peh. Bu ülkenin başörtülü hanımlarına ‘Suudi Arabistan’a gidin’ demek, f*şistliğin dik alasıdır dedi.

Erdoğan’ın diğer açıklamaları şöyle: Meclis’te de saflar netleşmiştir. Bir yandan AK Parti ve onunla ülkenin, devletin bekası konusunda birlikte yol yürüyen MHP ile yerli milli duruş sahibi kesimler vardır. Diğer yanda ise ana muhalefet ve artık onunla aynı yolda yürüdüğü aşikar bölücü örgütün güdümündeki parti gibi partiler vardır.

31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu. Aslen Trabzonlu olan güzel oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. • Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu. Aslen Trabzonlu olan güzel oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. Yüksek öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. KKonservatuvar öğrencisi iken Ankara Radyosu‘nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. 2004 yılında okuldan mezun olunca İstanbul‘a taşındı. 2004 yılında Birol Güven yapımı, Hülya Avşar ve Cihan Ünal‘ın başrollerini paylaştıkları “Kadın İsterse” adlı dizide Deniz Çakır, Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yaşadı.

2006 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtarangibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” adlı dizisinin kadrosunda yer alan Deniz Çakır, Ferhunde karakteri hafızalara kazındı. 2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılarak Şah Sultan karakterine hayat verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir mafya adamının eşi olarak izleyici karşısına çıkmaya devam eden Deniz Çakır, Bütün Kadınların Kafası Karışıktır isimli tiyatro oyunu aracılığıyla da tiyatroseverlerle buluşuyor.


Oylamak ister misiniz ?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHP Parti Sözcüsü Öztrak, Bu Durum Kanınıza Dokunmuyor mu?

Gazeteci Levent Gültekin’den ortalığı karıştıracak ‘Erdoğan’ iddiası