in ,

HAFTALIK FİLM ÖNERİLERİ- WEEKLY MOVIE RECOMMENDATIONS #2

Gerçek bir hikayeden uyarlanan film,  metin yazarı Adam’ın çok nadir görülen bir kanser türü ile verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. Tabi bu mücadele sırasında Adam, kendini de  keşfedecektir.

Nick ve Charlyne aşkın belgeselini çekmek için, Amerika’yı baştan başa dolaşmasını konu alıyor.

 

 

Boşanmış olan ailesiyle belirli aralıklarda tatile çıkan Nick Twisp, hayallerindeki kızla karşılaşır ve onu etkileyebilmek için farklı yöntemler dener.

 

https://www.youtube.com/watch?v=g5djHG3hPu0

James Frey’in altı kitaplık bilim-kurgu serisinden senaryosunu Al Gough ile Miles Millar’ın uyarladığı film, gezegenleri yok edilirken son anda kaçarak kendilerini kurtaran dokuz uzaylı ergenin öyküsünü anlatmaktadır.

 

Afro,kötü bir aile hayatı yaşayan,okuma-yazma bilmeyen başarısız bir çocuktur.Hayatı Cumhuriyetçi bir aile tarafından evlat edinilmesiyle değişir.

 

 

Thor’un kardeşi loki’nin asası dünyayı değiştirmek isteyen bir grup insan tarafından kaçırılıp bilimsel deneylerde kullanılır. Yenilmezler takımı intikamcılar beraber operasyon düzenleyerek asa’yı ele geçirirler. Demir adam stark ise asa’nın içindeki yapay zekayı ortaya çıkarır ve ultron’u yaratır. Ultron dünyayı bir felakete sürükler ve amacı tüm insanları yoketmektir. Yenilmezler piskolojik olarak dağılmışlardır.

 

Sembol uzmanı Robert Langdon, kendini bir anda gizemli bir cinayet olayının içinde bulur. Kurbanlar, torunu ve Robert ile birlikte Da Vinci tablosunda bir takım ip uçları bulan kriptoloji uzmanı Sophie Neveu’dur. Robert ile Sophie, gerçeğe ulaşabilmek için Paris’ten Londra’ya doğru yola çıkarlar.

Müzikal tadında ki film,fazla kilolu Tracy Turnblad’ın bir dans yarışmasına katılmasını anlatıyor.

 

Las Vegas’da taksi şoförü Jack Bruno arabasına Sara ve Seth adlı iki kardeşi aldığında, aslında onların göründükleri kadar masum olmadıkları,dünya dışıdan gelen uzaylılar olduğu anlar.Onları yakalamaya çalışan kötü niyetli insanların olduğu fark eden Jack,onları evlerine geri gitmelerinde  yardımcı olacaktır.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bulut Ol Bulut Ol Bulut Ol ‘4N1K’ | Kitap İncelemesi

Yaz Tatilleri İçin Fantastik Dizi Önerileri