esno

Yöneticiler ve yazarlarla iletişim kurmak için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.Sitemize reklam,istek ve önerileriniz için ensonneleroldu@gmail.com adresine mail atın.

Açılış tarihi: 18 Haziran 2011


Ezgi Koçer
Haber Koordinatörü
Ezgi Koçer
Merhaba ben Ezgi, 19 yaşındayım, ESNO’da 1 senedir editörlük yapıyorum. Radyo, sinema ve televizyon okuyorum. Kedici insanlardanım ve 2 kedim var. Ayrıca müziksiz yaşayamam diyenlerdenim. Echelon, Exo-l ve Starlight’ım ve Jared Leto & Tom Hardy aşığıyım. Umarım birlikte olduğumuz dönem boyunca güzel vakit geçiririz! Kendinize çok iyi bakın!
Sosyal ağları : Facebook instagram

 


Bernaa
Sinema Tv Editörü

Berna

Merhaba sevgili ESNO okuyucuları; Yaklaşık bir yıldır bende ESNO ailesinin bir üyesiyim.İlk başta köşe yazarlığı ile başladığım daha sonra da sinema-tv yazarı olarak devam ettiğim bu sitenin bir parçası olmaktan çok mutluyum.Biraz uçarı olan kişiliğimden dolayı hemen hemen her gününü dolu yaşayanlardanım. Fırsat buldukça yeni diller öğrenen,sanatın her dalı ile meşğul ,çoğu zaman yazan,çizen,yeni fikirler üretmekten ve uygulamaktan hoşlanan biriyim. Sivil havacılık Ve kabin bölümü öğrencisiyim.Hayallere giden yolda uçmak gerekir dedim ve uçabilmek için bu yolla ilk adımı attım. Size de hayallerinize giden yolda keyifli uçuşlar dilerim.
Sosyal ağları : Twitter

Ezgi Güvenç
K-Pop Editörü
Ezgi Güvenç
Merhaba ben Ezgi, 16 yaşındayım. Sayfada K-POP editörlüğü yapıyorum. Lise 2 öğrencisiyim. Beşiktaş takımını tutuyorum. Boş zamanlarımda hikaye yazıyorum.Filmkolik bir insanım. Fazlasıyla film izlerim anlayacağınız, fakat Fast and Furious serisi benim için çok başka bir yerdedir.Rap ve rock müzik dinlemeyi çok severim. Hopsin ve Eminem hayranlığım çok büyüktür. Aynı zamanda Ygstan, EXO-L, Beyhive, Baby ve A.R.M.Y’im. Umarım paylaşımlarımızı takip etmeye devam edersiniz, bize verdiğiniz destek için teşekkürler!
Sosyal ağları :Twitterinstagram

İsmet Karaman
Editör

İsmet Karaman

Yaşım 23 , Bahçeşehir sinema tv mezunuyum. Bi süredir amerikada yaşıyorum ama dönücem yakında hahah Kelly Clarkson hayranı olabilirim evet ?aklıma başka bişey gelmedi.
Sosyal ağları : FacebookTwitter

 

 


Selçuk Hoş
Editör

Merhaba ben Selçuk Hoş! ESNO’da 2 yıldır editörlük yapıyorum. Katy Perry manyağıyım diyebilirim. Yabancı pop ve k-pop dinliyorum. Umarım bu 2 yılda olduğu gibi, uzun zamanlar size güzel haberler sunarım! Hepinize musmutlu günler!

 

Sosyal ağları : Facebook Twitter

 

 


 

 

Diğer yazarlarımıza www.ensonneleroldu.org/tum-yazarlar linkinden ulaşabilirsiniz.