in

Hülya Avşar Pozları İle sosyal medyayı salladı

Hülya Avşar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor. Avşar, bu kez de derin dekolteli fotoğrafıyla gündeme geldi

Instagram hesabından paylaşım yapan Hülya Avşar paylaşımı takipçileri tarafından çok sayıda beğeni aldı. Avşar hakkında, “Genç kızlara taş çıkartır”, “yaşına rağmen çok güzel”, “yıllar meydan okuyor” gibi yorumlar yapıldı.

1963’te, BalıkesirEdremit’te, Celal ve Emral Avşar’ın ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Avşar, Ankara Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldu. Orta öğrenimini tamamlamasının ardından okumaya devam etmeyen ve 1979’da Mehmet Tecirliadlı bir mühendislik ögrencisiyle evlenen, ancak evliliği kısa süren Avşar, henüz 16 yaşındayken hamile olmasına rağmen ayrılık kararı aldı. Anne tarafındanBalıkesir’li olan Hülya Avşar’ın baba tarafı Ardahan/Hasköy’lüdür.

1981 yılında boşanmasının hemen ardından İstanbul’a taşınan ve 1983 yılında katıldığı, Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda birincilik alan, ancak yarışmanın ertesi günü, Tecirli ile yaptığı evliliği ve boşanması bir gazetede yazılınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alınan Avşar, çeşitli reklam filmlerinde boy göstermeye başladı.


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soner Yalçın Yazdı : TAYYİBİYE Ezanı Bakın Nasıl Oluyormuş ?

Kim Kardashian-Kanye West çifti yeni evlerini gezdi