in , ,

İlyas Salman Adına Açılan Twitter Hesabından Sedat Peker’e Sert Twit !

Muhalefet Twitleri ile gündemden düşmeyen İlyas Salman adına açılmış @cicekabbasbilo  twitter hesabından  , Sedat Peker İçin Eleştirisel Bir Twit Attıldı.Bakacağız Sedat Peker’in Bu Twit İçin Yorumu Ne Olacak ? iŞTE o tWİT:

‏ Çiçek Abbas Tiplemesiyle akla kazılan İlyas Salma’nın adına açılan  diğer twitler ise şöyle ; @cicekabbasbilo : Terör estirenlerin, fikrine karşı olan herkesi terörist ilan ettiği bir talihsiz dönemi yaşıyoruz. Her zalim mutlaka bir gün kendi çıkardığı yasalarla yargılanacaktır.

Yapılan araştırmaya göre AKP döneminde Ateist sayısı 3 katına çıkmış. Ellerinde Kuran, dillerinde lağım, midelerinde haram, kalplerinde nifak ve her yerinde zulüm akınca olacağı bu

Siyasal İslamcı münafıklığı; ‘Yılbaşı kutlamak haramdır’ diye ortalıkta gezerler sonra da ‘ne var bunda, Suriyeliler Taksim’de kutlamış ne olacak’ diyorlar #ÜlkemdeSuriyeliİstemiyorum

‘Sayın Bakan Albayrak’ın geçmişini biliriz. Söylediğini yapan bir bakandır’ diyen Sabancı ailesi, Malta vatandaşlığına geçmiş. Titanic filmi gibi, filikalara ilk zenginler binip kurtulmuştu.


Oylamak ister misiniz ?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rıfat Serdaroğlu Yazdı,Türkiye Okudu … İşte Malta Sürgünleri !

Ak Parti’nin Ankara Adayından Skandal Poz !