in

İşe Yetişirken Önüne Çok Yavaş Bir Araç Çıktı

Aracın Arka Camındaki Not Her Şeyi Değiştirdi

Harika bir anne ve eş olmak kolay değil.Birde evde birden fazla çocuğunuz varsa hayatınızı onlara adarsınız.Hailey ismindeki anne de onlardan. Her güne büyük bir istekle başlayıp önüne çıkan engelleri birer birer aşıyor.Bir gün Hailey işe giderken önüne çok yavaş giden bir araç çıktı. Sinirlense de kendisini frenlemeyi başardı.

Hailey’nin kaybedecek vakti yoktu.Kırmızı ışıkta dururken öndeki aracın arka camında asılı olan kağıdı okudu.

Kağıt yazanları okuduktan sonra etkilendi ve her şeyi Thoughts, Dots and Tots ismindeki bloğunda paylaştı. Hailey, okuduğunun hayata bakış açısını değiştirdiğini söylüyor.

İşte bloğundaki yazısından bir kesit:İşe giderken önüme çok yavaş hızda giden bir araç çıktı. Aracın arka camına asılı kağıtta, ‘Yeni sürücüyüm. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim’ yazıyordu.

Bunu öğrendikten sonra yavaş hızda gitmesini hiç kafama takmadım. Yeni başlayan birine göre aslında iyiydi.Sonra kendi kendime sordum. ‘Kağıdı okumasam yine böyle mi davranırdım?’. Muhtemelen hayır.

İnsanların neler yaşadığını bilmiyoruz. Kendi hayatımızla o kadar meşgulüz ki dünyanın kendi etrafımızda döndüğünü düşünüyoruz. İnsanların tişörtlerinin üstünde ‘Boşanıyorum’, ‘Çocuğum kayboldu’, ‘Depresyondayım’, ‘Kanser hastasıyım’ gibi yazılar görmüyoruz.


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ferhan Şensoy’un Küba Anısı Muhteşem !

5.5 Milyon Lira Kime Gitti?