in

Jared Leto’nun “Blade Runner 2049” Filmindeki Karakterine Hazırlanışı Yönetmenini Göz Yaşlarına Boğdu!

Method aktörü olarak bilinen Jared Leto‘nun, bu sefer de Blade Runner 2049 filmindeki Niander Wallace rolüne hazırlanış şekli filmin yönetmeni dahil herkesin ağzını açık bıraktı!

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Bildiğiniz üzere buna verebileceğimiz en yakın zamanlı örnek, Jared’ın Suicide Squad‘da canladırdığı Joker karakterine uygun bir şekilde hediyeler göndermesi, sette çekim aralarında bile Joker rolünden çıkmaması olabilir.

Ama bu sefer Oscar ödüllü aktör, Blade Runner 2049 filmi için kendi methodlarını bile aştı! Filmde can verdiği Niander karakteri yayınlanan fragmanlardan da anlaşılacağı üzere kör bir karakter.

Bu sefer de Jared’ın bu kör karakteri hakkını vererek canlandırması için çekim aralarında bile kendini neredeyse kör yapan lenslerle gezdiği açıklandı!

Filmin yönetmeni Denis Villeneuve, geçtiğimiz günlerde Wall Street Journal‘a film hakkında bir röportaj verdi ve en çok değindiği konulardan biri Jared’ın performansı oldu. İşte Villeneuve’nin Jared’ın gözlerini yaşarttığı performansı hakkında söyledikleri:

Hiçbir şey göremiyordu. Aralarda yardımcısıyla birlikte yürüyordu, oldukça yavaş bir şekilde. Bu sanki İsa’nın tapınağa yürüyüşünü görmek gibiydi. Herkes tamamen sessizleşiyordu, sanki kutsal bir an yaşanıyordu. Herkes bir korku ve saygıyla onu izliyordu. Çok güçlü ve muhteşemdi, bir anda göz yaşlarına boğulmuştum.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bella Thorne, Moda ve Medya Ödülleri İçin İddialı Bir Elbise Giydi!

Dylan O’Brien: “Keşke Teen Wolf’un Final Sezonunda Daha Çok Olabilseydim”