in

Justin Bieber, Hailey Baldwin’e Romantik Bir Mesaj Yazdı!

Ünlü şarkıcı Justin Bieber ve kız arkadaşı ünlü model Hailey Baldwin, kısa bir süre önce Bahamalar’da evlilik yolundaki ilk adımlarını atmıştı! 24 yaşındaki şarkıcı, kısa bir süre önce Instagram hesabında Hailey ile fotoğraflarını paylaşıp altına romantik uzun bir mesaj yazdı:

Bir şeler söylemek için bekliyorum ama zaman çabuk geçiyor, sadece dinle Hailey seninle ilgili olan her şeye çoook aşığım! Hayatımı senin her bir parçanı bilmeye ve seni sabırla ve kibarca sevmeye adamaya hazırım.  Ailemize onur ve dürüstlükle yol göstereceğime, İsa’nın kutsal ruhuyla rehberlik edeceğime söz veriyorum. Kabim TAMAMEN ve TAMAMEN SENİN ve seni DAİMA ilk sıraya koyacağım. Sen benim hayatımın aşkısın Hailey Baldwin ve senden başka kimseyle geçirmek istemiyorum. Sen beni çok iyi birisi yapıyorsun ve birbirimize karşı çok iyiyiz. Hayatımın en iyi dönemi için sabırsızlanıyorum. Bu çok komik çünkü artık şimdi her şey anlamlı geliyor. En çok heyecanlandığım şey ise küçük erkek ve kız kardeşimin başka bir sağlıklı ilişki görmesi olacak. Tanrının zamanlaması mükemmel, yedinci ayın yedinci gününde nişanlandık, yedi numarası ruhsal mükemmeliyeti simgeliyor, bu doğru GOOGLE’A SORUN! Delice değil mi? Bu arada bunu planlamamıştım. 70İMİZ’DE DAHA İYİ OLACAĞIZ BEBEĞİM GELİYORUZ! 

 

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Justin Bieber (@justinbieber)'in paylaştığı bir gönderi ()

Oylamak ister misiniz ?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Charlie Puth “The Way I Am” Klibini Yayınladı

Halsey, Machine Gun Kelly’le Sevgili Olduğuna Dair Çıkan İddialara Yanıt Verdi!