in , , ,

Kadınlar Neden Tayt Giyer ?

Kadınların Taytı Çok Sevmesinin 19 Geçerli Sebebi
Onları tozluk, yoga taytı ya da sadece tayt diye adlandırabilirsiniz fakat onlar aslında ‘her şeyi yapabilirsin’ kıyafetidir. Bunu tartışmaya bile gerek yok bu yadsınamaz bir gerçektir. Peki neden böyle?

İşte sebepleri…

Kaynak:onedio.com
1. Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.
Başka hangi kıyafet size yoga taytı gibi rahat ve fit hissettirebilir ki?

2. En düz kalçalı bayanlar bile kusursuz popoları varmış gibi görünebilir.
Bu durumun gerçek ya da taytın marifeti olması önemli değil siz sonuca bakın!

3. Taytı her yerde giyebilirsin.Topuklu ayakkabıyla kombinlenmiş herhangi bir kıyafet akşam dışarı çıkmak ve arkadaşlarınla partiye gitmek için yeterince rahat mı?

4. Mükemmel bir seyahat kıyafetidir.Tayt seyahat eden bayanlar için harika bir kıyafettir. Bacaklarınızı istediğiniz şekilde hareket ettirebilir ve rahat bir yolculuk geçirirsiniz fakat kot pantolon ya da mini etek için bu durum geçerli değildir.

5. Spora giderken giyip oradan da arkadaşlarınızla takılmaya gidebilirsiniz.
Tüm yapmanız gereken sadece ayakkabınızı değiştirmek ve üzerinize bir hırka geçirmek.

6. Kahvaltıda giymek için de ideallerdir.
Kahvaltıda istediğiniz kadar yiyin yinede daralmışlık hissi yaşatmaz.


7. Dolabınızda fazla yer kaplamazlar.Dolabınızdaki diğer kıyafetler gibi gereksiz yer kaplamazlar ve hemen hemen her şey ile kombin oluşturabilirler.

8. Pahalı değiller.Aldığınız diğer kıyafetler ve onları tamamlamak için aldığınız başka şeylere ödenecek paranın çok daha azına tekabül ederler ve inanın daha kullanışlıdırlar.

9. Ne kadar yemek yersen ye pantolon düğmesini düşünmene gerek yoktur.Elastik olduğundan sıkıntı yok 🙂


10. Sizi atletik gösterir aylardır spor salonuna adım atmamış olsanız bile…Herkes spor yaptığınızı düşünür çünkü tayt kalçalarınızı şekle sokar. Kahvaltıda yarım ekmek yediğiniz akıllarının ucuna bile gelmez.

11. Aynı taytı 1 hafta içinde birkaç kez giyersiniz ama kimse farkına bile varmaz.
İnanın etmiyorlar…

12. Çizme veya bot giydiğinizde sorun yaratmazlar.Kimse deri çizmenin içerisine kot pantolonu sokuşturmaya çalışmakla uğraşmasın. Tayt sıkıntı yaratmaz ve kırışma problemi de yoktur.

13. Sarhoşken kıyafetlerinizle uyuyabilirsiniz.Bir parti sonrasında kot pantolon ya da bir elbise ile uyanmak iğrenç hissettirir. Fakat tayt giydiyseniz uykuya hazırsınız demektir. Eğer rahat hissediyorsanız üzerinizi değiştirmenize ne gerek var ki

14. Çok fonksiyonludurlar.Hemen hemen her hava koşulunda giyebilirsiniz. Özellikle kız yurtlarında ‘her şeyi yapabilirsin’ kıyafeti olarak kullanılır.

15. Eşofman olarak da kullanabilirsiniz.Taytlar elastik pantolonlar olarak toplumda kabul görmüştür.

16. Hatta pantolon olup olmadıklarını tartışmak bile eğlencelidir.Böyle bir tartışma yok aslında ve onlar pantolon kadar kabul görmüş kıyafetlerdir.

17. Üzerindeki bir elbise mi yoksa bir t-shirt mü ikilemi yaşıyorsan altına bir tayt geçir ve sorun çözülsün.Kıyafetleri tanımlamak için boşa zaman harcama taytını giy ve takılmana bak 🙂

18. Üç kilo vermek mi istiyorsun? Yüksek belli bir tayt giy.Yüksek belli tayt giydiğinizde daha ince görünürsünüz. Kadınlara pizzanın ikinci dilimini de yeme şansı verdikleri için tayt üreticilerine teşekkür ederiz.

19. Bu arada taytla spor da yapabilirsiniz :)Aslında zaten bunun için icat edildiler 🙂 Yani gönül rahatlığıyla sporda yapaken de giyebilirsiniz

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılmaz Özdil Tayyip Erdoğan İle İnce İnce Dalga Geçti