in ,

Kıvanç Tatlıtuğ, The Vampire Chronicles Dizisi İçin Düşünülüyor!

Ünlü Türk oyuncu çok satan serinin dizisi için düşünülüyor.

The Vampire Chronicles serisinin yazarı Anne Rice geçtiğimiz günlerde serinin resmi facebook sayfasında bir yazı paylaştı. Diziye uyarlanacak olan kitaptaki Lestat karakteri için ise ünlü Türk aktör Kıvanç Tatlıtuğ‘u düşünüyor! Daha önce ‘Vampirle Görüşme’ sinema filminde Tom Cruise tarafından canlandırılan karaker için Anne Rice şunları söyledi:

Benim için Lestat güçlü, fiziksel olarak yeterince kuvvetli. Güzel olduğu kadar da çekici de, büyük mavi gözleri , seksi bir ağzı ve sert bir çenesi var. Uzun birisi. Haylaz bir kişiliği var. Atletik ve zarif birisi. – Net bir aksanı olan birisi tarafından canlandırılmasından emin değilim, ama eğer öyle olacaksa bu aksan kesinlikle Fransız veya ona yakın bir dil olmalı.  

Bu film klibinde beni etkileyen şey, Kıvanç’ın Türk aksanı kulağıma kesinlikle Fransız gibi geliyor. Benim için, Lestat’ın davranışları önemli, sesi önemli.  Onu oynayacak kişinin şarkıcı olması gerekmiyor ama ilginç olan şey Kıvanç’ın şarkı söyleyebilmesi.  Oyunculuk tecrübesi olarak,Kıvanç’ın IMDB sayfasında uzun bir listesi var ama tüm işleri Türkçe. 

Aktörün yaşı benim için önemli. Lestat vampir olduğunda 21 yaşındaydı. Yani yaşlı olsa bile olduğundan genç görünen bir aktöre ihtiyacımız var gibi hissediyorum. 

Oylamak ister misiniz ?

5 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chris Hemsworth: “Yeni James Bond Charlize Theron Olmalı”

Kingsman: Altın Çember Filminden Tanıtım Yayınlandı!