in ,

KORE DİZİ ÖNERİLERİ #2

32cf762a-7532-4f5d-bd43-3be82b17480f

Answer me 1988/ Reply 1988

Reply serisinin devamı olan Reply 1988;aile,dostluk,aşk gibi bir konu içinde barındıran,içinizi ısıtacak ve yer yer kendinizi göreceğinizi güzel bir drama.

Wng2PP

Ex Girlfriend Clup

Bakmakta olan şirketin son umut olarak  bir webtoon  hikayesini film yapmak istemesiyle başlayan dizide; eski arkadaşlar bir araya geliyor.Ancak geçmişten yaşanılan tek taraflı aşk ile yine esas oğlanın geçmişte üç sevgilisinin bir araya gelmesiyle şekillenen dizi,eğlenceli romantik komedilerden.

VvvlZP

Cheese In The Trap

Ünlü bir webtoon hikayesinin uyarlamasıdır.Dizi konusu üniversiteye giden Hong-Seol’ün geçimi sağlamak ve okuluna devam edebilmek için yarı zamanlı işlerde çalışırken,okulun popüler ve bir o kadar da gizemli çocuğu arasında yaşanan olayları,sonrasında ise esas oğlanın Yoo-Jung’nin karanlık yüzünü  görmesiyle şekil

3f67cfcf-e1cd-430c-882b-8ad5e92e9512

Oh My Venus

Kim Young Ho(So Ji Sub) ünlü yıldızların gizli eğitim koçudur.Çocukken geçirdiği bir hastalıktan dolayı  sabırlı ve inatçı bir kişiliği vardır.Kang Joo Eun(Shin Min Ah) ise en büyük hayali olan avukatlığı yapmakta olan,bir zamanların en güzel kızıdır.Hatta o kadar güzeldirdir ki ünlü bir radyo programında da sürekli bahsi geçer ve ona Venüs derler.Ancak Kang Joo Eun(Shin Min Ah), hayallerine gider yolda kendini fazla kaptırır ve eski güzelliğini kaybeder. Tesadüfen karşılaştığı Kim Young Ho(So Ji Sub) yardım ister. Ve böylece aralarında ki aşkta başlamış olur.

1395591854

12 Years Reunion

Lise zamanlarında bir beraberlik yaşayıp çocuk sahibi olan çift,ailelerinin baskısı ile ayrılmak zorunda kalır. Ancak 12 yıl sonra tekrar buluşmalarıyla başlayan değişik romantik-komedi dalında eğlenceli bir dizi.

Angry_Mom-cp

Angry Mom

Jo Gang-Hee l lise yıllarında kavgacı kişiliği ile nam salmış,belalı bir gençlik yaşamış  bir kadındır.Kızı ise lisede zorbalık görmektedir.Anne Jo Gang-Hee l bu duruma sakin kalamaz ve sahte kimlikle kızının okuluna yeni öğrenci olarak kaydolur.Ve okulda ki öğrenci ve öğretmenlerin belası olur.

Reply-1997-1

Answer to 1997

Reply serisinin ikinci devam dizisidir. 90’larda yaşanan arkadaşlıkları ve aşkı konu almaktadır.

rRmB0a

Because It’s The First Time

Çatı katında yaşayan üniversiteli Yoon Tae-Oh (Minho),arkadaş grubuyla sürekli vakit geçirir.Arkadaşı Han Song Yi (Park So Dam)’dan hoşlanırken,Seo Ji An (Kim Nin Jae I) de Song Yi’den hoşlanıyordu. Dizi bu aşk üçgeninden konusu almaktadır.Mini dizidir.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Panic! at the Disco ‘Death Of A Bachelor’ Albümü Yayınlandı!

Cristiano Ronaldo ve Alessandra Ambrosio GQ Dergisi İçin Üstsüz Poz Verdi!