in

Linkin Park’ın Chester Bennington’a Yazdığı Duygusal Mektup..

Geçtiğimiz günlerde kendini asarak yaşamına son veren Linkin Park grubunun solisti Chester Bennington için grup arkadaşları, resmi sitede bugün duygu dolu bir mektup yayınladı. İşte Linkin Park’ın sevgili dostları Chester’a yazdıkları:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Sevgili Chester,

Kalplerimiz kırık. Keder ve inkarın verdiği şok etkisi, ailemizi bu durumu kabullenmeye başladıkça daha fazla kırıp geçirmeye başladı.
Çok fazla insanın hayatında izlerin var, belki de farkına vardığından çok daha fazla. Şu geçtiğimiz birkaç günde dünyadan gerek halktan, gerek özelden sana olan sevgiyle dolup taşıyor her yer. Talinda ve ailen sana olan bu sevgiye minnettar ve dünyanın en iyi kocası, oğlu, babası; sensiz asla tam olmayacak bir ailenin parçası olduğunu bilmeni istiyorlar.
Seninle birlikte geçirdiğimiz seneler hakkında konuşmak, sendeki o heyecan bulaşıcıydı. Senin yokluğun yerini asla doldurulamayacak bir boşluğa bıraktı- gürültücü, eğlenceli, tutkulu, kibar, cömert, yaratıcı bir ses artık bu odada eksik. Biz her zaman seni bizden alan şeytanların bu oyunun bir parçası olduğuna kendimizi inandırmaya çalıştık. Her şeye rağmen en başta herkes senin o şeytanlara karşı söylediğin şarkılara aşık olmuştu. Sen korkusuzca onları göz önüne getirdin ve sonuç olarak bu da hepimizi bir araya getirdi ve bize daha fazla insan olmamız gerektiğini öğretti. Sen en büyük kalbe sahiptin, ve o büyük kalbi taşıyabilecek kapasiteye.
Şarkı yapmak ve performans sergilemeye olan aşkımız söndürülemez. Önümüzdeki yolun bizi nereye götüreceğini bilmiyorken, hepimiz senin hayatımızı daha iyi bir hale getirdiğini biliyoruz. Bu armağan için teşekkür ederiz. Seni seviyoruz, ve seni çok özledik.
Bir sonraki görüşmemize kadar,
Linkin Park

Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

1 yorum var

Leave a Reply
  1. O kadar üzüldüm ki … Herkes seni bu kadar seviyorken … Sana ağır gelen şey neydi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Christina Aguilera ”The Emoji’ Filminin Galasına Çocuklarıyla Katıldı

Cara Delevingne Saçını Kazıtması Hakkında: “Güzel Olmak İçin Saç Şart Değil”