in , ,

Miley Cyrus Neden Teen Choice Ödüllerini Katılmadığını Açıkladı & Yeni Şarkısını Duyurdu!

Güzel şarkıcı içten bir mesaj paylaştı.

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus’ın 13 Ağustos Pazar günü Los Angeles’ta düzenlenen 2017 Teen Choice Ödüllerine katılıp ‘Yaşam Boyu Başarı’ ödülünü alması bekleniyordu ancak güzel yıldız maalesef törene katılmayarak herkesi hayal kırıklığına uğrattı. 24 yaşındaki güzel yıldız daha sonra Instagram hesabından takipçilerine önemli bir paylaşım yaptı. İşte Miley’nin paylaştığı o gönderi:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

En gözde hayranlarıma & @teenchoicefox izleyen herkese! #YaşamBoyuBaşarıÖdülünü bana sunduğunuz için kalbimin en derinliklerinden sizlere teşekkür ederim. Gösteriye gelip ödülü alamadığım için çok hayal kırıklığı yaşadım, oraya gelip bu onuru kutlama niyetindeydim.  Kendim için gerçek dışı bir program oluşturdum ve bu duyuru yapmama neden oldu. Bu sırrı tutmak için çok uğraşıyordum ama artık daha fazla tutamayacağım! Yeni teklim/klibim #YoungerNow bu Cuma, 18 Ağustos’ta çıkacak & çoooook HEYECANLIYIM sizinle bunu paylaştığım için.  İnsanları hep gülümsetmeyi ve işimle sizlere ışık tutmayı umuyorum. Hayatımın sonuna kadar müzik yapacağım için sabırsızlanıyorum ve dinleyen herkese her gün minettarım. Çok sevgi ve barış gönderiyorum sizlere çünkü en çok BUNA ihtiyacımız var. Sevgiler & sevgiler ve çok SEVGİLER!

To my dearest fans & all of those watching @teenchoicefox ! I want to say thank you from the very bottom of my heart for presenting me with #TheUltimateChoiceAward ! I am beyond bummed I couldn't make it to the show as I had every intention of being there to accept and celebrate this honor! I created an unrealistic schedule for myself which leads me to this announcement! I've been tryin to keep the secret but I can't hide it any longer! My new single / music video #YoungerNow will be dropping this Friday , Aug 18th & I am sooooooo EXCITED to share it with all of you! I hope to always make people smile and shine light thru my work! I look forward to making music for the rest of my life and I'm thankful everyday for those who listen! I am sending so much love and peace into the world right now because THATS what we need most! Love Love & more LOVE! ❤️????❤️????

Miley Cyrus (@mileycyrus)'in paylaştığı bir gönderi ()

Oylamak ister misiniz ?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fifth Harmony, 2017 Teen Choice Ödüllerinde Aday Olduğu Tüm Kategorileri Kazandı!

Justin Bieber “Can We Still Be Friends” Şarkısıyla Geri Dönüyor!