in

O da Biliyor, Cumhurbaşkanlığı Bittiğinde Nelerden Yargılanacağını Başlıklı Yazı

BAŞKANLIK!!!Erdoğan’ın Amacı Belli! Başkanlık Ve Ömür Boyu Dokunulmazlık Zırhı.O da Biliyor, Cumhurbaşkanlığı Bittiğinde Nelerden Yargılanacağını..

AKP’DEN VEKİLLİĞİ BIRAKAN SİYASETÇİLER BİR BİR DÖKÜLÜYOR !DÜN BİR BAŞKASI, BUGÜN BÜLENT ARINÇ “DOLMABAHÇE BİLDİRİSİNİN İÇERİĞİNİ ERDOĞAN HER AYRINTISINA KADAR ÇOK ÖNCEDEN BİLİYOR DU ”

ÜLKENİN DOĞUSU KAN GÖLÜ,7 AY GİBİ BİR SÜREDE 250 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ANA KUZULARI CAN VERDİ. 200’e YAKIN VATANDAŞ HAYATINI KAYBETTİ .ÜLKENİN BATISI İSE NEREDEYSE ÇÖPTEN EKMEK TOPLAYACAK HALE GELMİŞ, VATANDAŞ VERGİ YÜKÜ İLE BELİ BÜKÜLMÜŞ. ADLİYELER İCRA DOSYALARI İLE DOLMUŞ TAŞIYOR.

ÜLKEYİ SON 14 YILDIR TEK BAŞINA NEREDEYSE BAŞKANLIKLA YÖNETİLİR BİR ŞEKİLDE YÖNETEN BİR İKTİDAR.ÜLKEDE BUNLAR YAŞANIRKEN BU REZALETİN YAŞANDIGI BİR ÜLKE CUMHURUNUN BAŞININ TEK DERDİ HER HAFTA MUHTARLARI VE ŞİMDİDE KAYMAKAMLARI TOPLAYARAK KENDİNİ BİR NEVİ KURTARMAK İÇİN VARSA YOKSA – BAŞKANLIK -.

ZATEN 14 YILDIR TEK BAŞINA SENDİN ÜLKEYİ YÖNETEN ! NE VERDİN Kİ BU ÜLKEYE,BİRDE BAŞKANLIK İSTİYORSUN ?BAŞKANLIKTAKİ AMAÇ ÜLKEYE HİZMET Mİ, YOKSA KENDİNE ÖMÜR BOYU DOKUNULMAZLIK KAZANMAK MI ?

ER YA DA GEÇ BUNLARIN HESABI SORULMAYACAK MI ?YILLARCA BERABER YÜRÜDÜĞÜN DOSTLARIN, ORDUYA DÜZMECE DELİLLERLE KUMPASLAR KURARKEN ÜLKEYİ YÖNETEN SENDİN.

BU KUMPASLAR MAHKEMELERDE GÖRÜLÜRKEN ” BEN BU DAVALARIN BİZZAT SAVCISIYIM ” DİYEN SENDİN. SORULMAYACAK MI BUNLARIN HESABI ? KUMPASI KURAN SUÇLU İSE, BİR NUMARALI SUÇLU GENE SENSİN! ÜLKEYİ SEN YÖNETİYORDUN.

BİNLERCE ÜST KADEME KOMUTANLAR ORDU-DAN ATILIRKEN SENDİN YÖNETEN. ŞİMDİ TAZMİNAT DAVALARI AÇILDI,MİLYARLARCA LİRA TAZMİNAT ÖDENİYOR BU MİLLETİN VERGİLERİ İLE KOMUTANLARA.

SENİN PİSLİĞİNİ BU MİLLET ÇEKMEK ZORUNDA MI ?AMAÇ BELLİYDİ DEĞİL Mİ?PLANLADIĞIN- AÇILIM- VE – ÇÖZÜM- PİSLİĞİNE KARŞI GELEBİLECEK KOMUTANLARI ORDU-DAN UZAKLAŞTIRMAK. EVET BAŞARDIN!NE GEÇTİ ELİNE ? YÜZLERCE ŞEHİT KANINDAN YÜZLERCE MASUM VATANDAŞIN KANINDAN BAŞKA ?

PARALEL DEDİN EMNİYETİ BİTİRDİN !AÇILIM DEDİN TERÖRE GÖZ YUMDUN !ÇÖZÜM DEDİN VATAN HAİNLERİNE GÖZ YUMDUN !

BUNLARIN FATURASINI İSE SENİN ASKERLİK NEDİR BİLMEYEN — TESTİS KANSERİ DİYE ÇAKMA RAPOR ALAN — ne hikmetse bu çocuğunun çocukları oldu — OĞULLARIN ÖDEMİYOR GARİBAN ÇOCUKLARI CANLARI İLE ÖDEDİ.SENDE BİLİYORSUN YARGILANACAĞINI! BUNLARIN TEK TEK HESABININ SORULACAĞINIÖNÜNDE İKİ ALTERNATİFİN VAR !

YA YARGILANACAKSIN YA HESABINI VERECEKSİN !YA DA ÜLKEYE BAŞKANLIK GETİRİP KENDİNE ÖMÜR BOYU DOKUNULMAZLIK ZIRHI GİYECEKSİN.AMA ŞUNLARI UNUTMAKİ BU YAPILANLARI GÖREN AKLI SELİM VATAN EVLATLARIDA VAR!

7 Şubat 2016(Sayfamızdan bir anı)

kaynak : Karanlıktaki Aydınlık Facebook Sayfası


Oylamak ister misiniz ?

3 points
Upvote Downvote

Total votes: 7

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 71.428571%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 28.571429%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yoğun Bakımdaki Ünlü Hayata Gözlerini Yumdu !

AKP’lİler Belediye Parası İle Rakı Sofrasında!