in

Ravi: “İnsanlarla Yakın Olabilmem Çok Uzun Sürüyor”

Geçtiğimiz günlerde prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği R.EAL1ZE isimli mini albümüyle solo çıkışını yapan VIXX grubunun rapçisi Ravi, Grazia dergisinin Şubat 2017 sayısına konuk oldu. Şu anda hala albümünün promosyonlarını yapmaya devam eden Ravi, dergiye verdiği pozlarla fit vücudunu gösterdi ve havalı karizmasını konuşturdu.

Albümünde birçok ünlü isimle (CNBLUE Yonghwa, VIXX Ken, San E, Microdot) çalışma fırsatı bulmuş ve kendisinin yazıp, bestelediği şarkılarla olumlu bir geri dönüş almış genç rapçi tüm bu isimleri düet şarkıları için nasıl bir araya topladığını anlattı:

Çalıştığım sanatçıların çoğu, daha önceden hiçbir iletişimimin olmadığı kişilerdi. Onların iletişim bilgilerini sordum, hepsine telefon açtım ve onlarla kişisel olarak albümün detayları hakkında konuştum.

Ravi sonrasında rapçi Microdot’ı kendisinde en güçlü etkiyi bırakan kişi olarak seçti ve şöyle açıkladı, “Yakın arkadaşım Sanchez’i aradım ve Microdot’ın iletişim bilgilerini istedim. Microdot bunun etkileyici olduğunu söyledi. Çünkü o daha önce hiç tanışmadığı biriyle bir iş birliği hazırlamanın biraz zor olacağını söyledi.

Rapperın çekim sırasında ağzını bıçak açmadı, neredeyse tüm fotoğraf çekimi sırasında nadiren konuştu. Ve kendisinin her zaman tanımadığı insanların yanında çok sessiz olduğunu belirtti.

Ben insanlarla en azından bir iki sene boyunca sürekli vakit geçirdikten sonra yakın olabiliyorum. Bizlerle senelerce çalışmış olan bir menajer bile benimle sadece 1-2 kez konuştuğunu söylemişti.

Son olarak ise Ravi’ye yakın olduğu idol isimler soruldu ve rapçinin cevabı şu isimler oldu:

Shinee Taemin, EXO Kai, HOTSHOT Timoteo Sungwoon.

Yaklaşık 10 gün önce solo çıkışını yapmış olan Ravi’nin rapçi San E ile düet olan BOMB şarkısına çektiği klibe göz atmayı unutmayın!

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fifth Harmony 2017 People’s Choice Ödüllerinde En İyi Grup Ödülünü Kazandı

A Dog’s Purpose Filminin Çekimlerinden Sızan Video Hayvanseverleri Harekete Geçirdi!