in ,

Selçuk Yöntem’den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen tepkisi

Ünlü Oyuncu Selçuk Yöntem, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatmasına tepki gösterdi.İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatması gündeme damga vurdu.

Çünkü soruşturmadan kısa bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Beni ipe götüreceklermiş, bunu sanatçı müsveddeleri yapacakmış, senin her yerin sanatçı olsa ne yazar. Beni ipe götürecekmiş, senin haddine mi? Biz şahadete inanmış insanlarımız: Biz bunların bedelini ödemeye hazırız. Bunlar sanatçı müsveddesi. Bunun bedelini ödeyecekler” demişti

Ünlü Oyuncu Selçuk Yöntem, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sanatçı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatmasına tepki gösterdi.

Selçuk Yöntem, “Sevgili Metin Akpınar ve Müjdat Gezen ağabeylerim örnek aldığımız, milyonların sevdiği iki değerli sanatçıdır. Bu çok üzücü bir durum. Olmaması gereken bir durum” mesajını paylaştı.Selçuk Yöntem, 13 Temmuz 1953 tarihinde,İstanbul, Eyüp’de 4. çocuk olarak doğmuştur. … Tiyatro eğitimi almak için 1975 ila 1976 yılları arasında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü’nde okuyan Yöntem, 1977 yılında, Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosuna girdi.


Oylamak ister misiniz ?

-4 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 100.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlyas Salman : Metin Akpınar Diktatörlerin akıbetinden örnek veriyor nedense bir kişi …

Erdoğan’ın avukatı Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’la ilgili yeniden harekete geçti