in

Selena Gomez, The Weeknd’le Olan Ayrılığı ve Justin Bieber’la Yeniden Birlikte Olması Hakkında Konuştu

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, Billboard dergisinin ‘Yılın Kadını’ sayısının kapağında yer alıyor. Billboard tarafından yılın kadını seçilen 25 yaşındaki güzel şarkıcı dergiyle yaptığı röportajda ünlü şarkıcı The Weeknd’le olan ayrılığından ve eski erkek arkadaşı şarkıcı Justin Bieber‘la yeniden birlikte olması hakkında ilk kez konuştu! İşte Selena’nın o röportajı:

The Weeknd’le olan ayrılığı hakkında:

The Weeknd’le aramda olan gerçek arkadaşlıktan gurur duyuyorum. Hayatımda hiç böyle bir şey deneyimlememiştim. Yakın arkadaş olarak bunu sonlandırdık ve gerçekten bu yüreklendirici ve şefkatliydi, ve benim için şaşırtıcıydı.

Justin Bieber’la yeniden birlikte olması hakkında:

Ben 25 yaşındayım. 18, 19 ya da 20 değilim. Hayatıma etki eden insanlara değer veriyorum. Yani belki öncesinde, doğru olmayan bir şeyi zorluyordum. Ama bu birisine verdiğim önemin kaybolduğu anlamına gelmiyor.

Yeni müziği hakkında:

Yeni müzik üstünde çalışıyorum. Daha sevgi dolu bir şekilde. Plak şirketim yarattığım tüm müziklere can atıyor, ve ‘hayır’ dediğimde bir güç hissediyorum. Bu yıl sunduğumuz müziği seviyorum, çünkü agresif değildi. Çok sahiciydi. Son iki saatimi iptal ettim ve derin olarak bunu düşünüyorum. Sahneye nasıl çıkıp kendimi göstereceğim konusunda ise geçmişte hep bir etkileme konusu vardı: “Bu kostüm yeterince parlak değil. Bu şeyleri neler çeker? Herkes bana hala genç kızmışım gibi bakacak”

Oylamak ister misiniz ?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 66.666667%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 33.333333%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Louis Tomlinson ‘Miss You’ İsimli Yeni Şarkısını Yayınladı

Demi Lovato’nun ‘Tell Me You Love Me’ Klibi Yayınlandı!