in

Selena Gomez: “Yeni Albümümü Yayınlamaya Hazır Değilim”

Ünlü şarkıcı/oyuncu Selena Gomez, Harper’s Bazaar dergisinin 2018 Mart ayı sayısının kapağında yer alıyor. Dergiyle özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren 25 yaşındaki genç şarkıcı, röportajını 13 Reasons Why dizisinin yıldızı Katherine Langford ile birlikte gerçekleştirdi. İşte Selena’nın o röportajı:

Yeni albümü hakkında:

Yeni albümümün tamamlanması sonsuz görünüyor. İnsanlar bana nedenini sorduğunda, bu konuda dürüst davranıyorum: Çünkü daha hazır değilim. Bu böyle, müziğimin bulunduğu yer konusunda henüz yeterince güven sahibi değilim. Eğer 10 yıl sürerse, 10 yıl sürecek, umrumda değil. Şu an yaptığım diğer şeyler konusunda amaçlarım var.

Sıradan bir Cumartesi akşamı ne yapıyor:

Değişiyor. Sürekli abla modundayım, kız kardeşim Gracie ile birlikteyim. O çoğu şeyde benden daha olgun ve daha 4 yaşında. Eğer arkadaşlarımla takılmak istiyorsam, popüeler yerlere gitmek istemiyorum, bu yüzden insanlar bunu biliyor ve beni öyle yerlere çağırmıyorlar. Güzel restoranlara gitmeyi seviyorum. Aynı zamanda dans etmeyi seviyorum. Arkadaşlarımla birlikte aptal gibi görünmeyi seviyorum.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kylie Jenner Bebeğinin Adını Açıkladı!

Julia Michaels’ın Özgürlüğün Elli Tonu Filmi İçin Yaptığı ‘Heaven’ Şarkısının Klibi Yayınlandı