in

Silikon madeni

Öğretmen sınıfta madenleri ve ne kadar değerli olduklarını anlatıyormuş.Dersin bitiminde çocuklara sormuş:-“Kim hangi madene sahip olmak ister çocuklar?”

Önce David cevap vermiş: “Platin, öğretmenim. Onunla kendime bir Porsche alırdım.”Ardından Mike cevaplamiş: “Altın, öğretmenim. Altınlarımla kendime son model bir Cadillac alırdım.”En son Küçük Joe yanıtlamış: “Silikon, öğretmenim. Ablamda iki tane var, kapının önündeki arabaları hayal bile edemezsiniz!…”

Bonus Fıkra

Şef: Bir büroda biri sarışın, biri esmer ve biri kumral üç kadın, bir bayan şefin sekreteri olarak çalışıyorlarmış.

Bakmışlar ki şefleri her çarşamba günü iş saatinden bir-iki saat önce bürodan tüyüp gidiyor.Bir süre sonra kendi aralarında o halde biz de şef gider gitmez erken kaçalım diye anlaşmışlar.

Ertesi çarşamba şef gider gitmez bunların üçü de erkenden tüymüşler.

Esmer olan çarşıya gitmiş, alış, verişini yapmış, zamanını değerlendirmiş. Kumral önce bir berbere gitmiş, sonra da çıkıp bir sinemaya girmiş.

Keyifli bir öğleden sonrası geçirmiş.Sarışın ise doğru evine gitmiş.Kapıyı açmış, bakmış şefi ve kocası yatakta sarmaş dolaş.Hiç gürültü yapmadan kapıyı kapamış ve evden çıkmış gitmiş.
Ertesi çarşamba, şef yine erken tüyünce sekreterler hadi biz de gidiyoruz diye hazırlanmaya başladıklarında sarışın dönmüş ve;

– Yook! Ben yokum, öyle erken falan tüymem! Geçen defa az kalsın şefe yakalanıyordum…


Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 75.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 25.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soner Yalçın yazdı..Erdoğan’ı Öyle Bir Kandırmışlar Ki

Yılmaz Özdil’den büyük ses getirecek ”FETVA” yazısı…