in , ,

Tam Zübük, dört dörtlük Abuzer Kadayıf

İşine geldiğinde Aksaray’da mitingte ezanı susturur, rant için Üsküdar’da cami yıktırır, sonra döner seçim zamanı ezan protesto ettiler diyerek oy toplar. Tam Zübük, dört dörtlük Abuzer Kadayıf.

8 Mart Feminist Gece Yürüyüşü’nde ezan ıslıklandı iddiası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da miting meydanlarında dile getirildi, başlayan tartışma şiddetli bir boyuta dayandı.

İktidarın temsilcilerinin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ezan ıslıklandı iddiasına karışın, feminist gece yürüyüşünü organize eden kadınlar ezanı ıslıklamadıklarını, kendilerine yönelik polis şiddetini ıslıkla protesto ettiklerini açıkladı.Bu açıklamanın ardından hükümet medyasının bazı kalemleri ezan ıslıklandı iddiasını ortaya attıkları için özür diledi. Ancak iktidar partisi AKP’nin sözcüsü Ömer Çelik ezan ıslıklandı iddiasını sürdürdü.

Tartışmalara aykırı çıkışlarıyla tanınan anti kapitalist müslümanların lideri İhsan Eliaçık da dahil oldu. Eliaçık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ezan’a terbiyesizlik ettiler sözlerine sert yanıt verdi.Sosyal medya hesabından açıklama yapan İhsan Eliaçık iktidarı hedef alarak, İşine geldiğinde Aksaray’da mitingte ezanı susturur, rant için Üsküdar’da cami yıktırır, sonra döner seçim zamanı ezan protesto ettiler diyerek oy toplar. Tam Zübük, dört dörtlük Abuzer Kadayıf dedi.

 


Oylamak ister misiniz ?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdoğan kamu mülklerini yahudilerle satıyor

Erdoğan’ın Cibilliyeti Soner Yalçın Yazdı