in

Taylor Swift’in ‘Gorgeous’ Şarkısı Kimin Hakkında?

Taylor, hayranlarına şarkının kimin hakkında olduğunu söyledi!

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, bildiğiniz gibi 20 Ekim Cuma günü ‘Gorgeous‘ isimli yeni şarkısını resmi olarak tüm dünyada yayınladı. Peki şarkı kimin hakkında? Şarkılarını tecrübelerinden yazan Taylor, cevabı geçtiğimiz günlerde Londra’daki evinde düzenlediği Reputation Gizli Oturumunda hayranlarına söyledi! Ama önce gelin şarkının sözlerine göz gezdirelim:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

O kadar muhteşemsinki/ Yüzüne hiçbir şey söyleyemiyorum/ Çünkü yüzüne bir baksana/Ve çok öfkeliyim/Çünkü beni böyle hissettiriyorsun/Ama ne diyebilirim ki?/Muhteşemsin

Evet, tahmin edebileceğiniz gibi şarkı Taylor’ın birkaç aydır birlikte olduğu ünlü oyuncu Joe Alwyn hakkında! Sözlerin ‘Okyanus mavisi gözler’ kısmında da birçok kişi mutlaka Joe olduğunu tahmin edebilmiştir. Reputation Gizli Oturumuna katılan bir hayran da Tumblr hesabında şarkının Joe Alwyn olduğunu şu sözleriyle doğruladı:

Aslında Taylor hepimize bu şarkıya yapılacak olan suçmalar konusunda bize söz verdirdi. Şarkı %100 olarak onun melek erkek arkadaşı hakkında. (Bu bir sır değil, size söylememizi o istedi)

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Charlie Puth ve Danielle Campbell Birlikte Mi?

Julia Michaels, Justin Bieber’ın ‘Friends’ Şarkısının Remix Versiyonunda Yer Aldı